Santa Maria

Santa Maria kai

Kogu Sal'i saare peamine tegevuspaik on Santa Maria linn ja selle ümbrus. Siit leiate kõike, alates hotellidest, promenaadist, randadest, baaridest, kirikutest, kohalike elanike soolatu vee kauplusest kuni pika muulideni, kus müüakse iga päev värskelt püütud kala.

Turistina peatute Santa Marias, sest 90% kogu saare majutuskohtadest asub kesklinnas ja selle ümbruses - vt Sal'i majutuse osa.

Santa Maria kai

Pontão de Santa Maria on pikk muuli, mis ulatub üle ranna peapromenaadi.

Igal hommikul umbes kell 10.00 laskuvad siia kohalikud kalurid erksavärvilistes paatides, et puhastada oma saaki ja müüa seda restoranidele ja kohalikele elanikele.

Vaadake, kuidas Cabo Verde elanikud oma igapäevaseid toimetusi teevad, imedes endasse kalalõhnade, ookeani ja täieliku lõõgastumise ainulaadset atmosfääri.

Kui teil on tahtmine midagi süüa, istuge kohaliku baari Olá Brasil rannaäärses aias. Kindlasti võime soovitada kohalikku kokteili Caipirinha.

Jumalateenistused kohalikes kirikutes

Kui olete religioosne, ärge jätke kasutamata võimalust osaleda Cabo Verde palveteenistusel.

Igal pühapäeval toimuvad Igreja Católica de S. Maria ja Nazareti kirikus jagamatud palved. Kirikud asuvad üksteisest vaevalt 30 meetri kaugusel ja kuna palved toimuvad eri aegadel, saate külastada mõlemat.

Kui te ei ole usklik, ei soovita me palve ajal külastada. Kogu asi kestab 1 tund ja seda ei ole soovitatav segada käimasoleva palvuse ajal. Lisaks tulevad kohalikud siia pidulikult riietatuna, mida ujumisriietes turistid ei ole ja asjatult kohalikke solvavad.

Kirikut võib külastada ka igal ajal väljaspool palveaega.

Santa Maria rand

Peamine liivarand ulatub muulist läände ja piki edelatipust. Siin on eksponeeritud viie tärni kuurordid, kuhu turistid suunduvad. Teine rand, mis asub muulist ida pool, on tuntud kui karbikalmistu - loe, miks.

Rand on pikk, liivane ja piisavalt lai. Nii et sa ei pea muretsema, et sa oled sardiin.

Kõikides kuurortides on oma päevitustoolid, päikesevarjud ja rannabaarid.

Sissepääs merre on järk-järgult, kuid talvekuudel võib meri olla karm ja suured lained võivad kaldale murduda. Hoidke silma peal vetelpäästjatel, kes hoiatavad teid merre mineku ohtude eest.

Hotellid Santa Marias

Millistes kuurortides veedate oma puhkuse? Kindlasti ei pea te muretsema selle pärast, et teie valikuga kõrvetada ei saa. Nii viie- kui ka neljatärnihotellid saavad oma hinnangu ja üllatavad teid oma kvaliteediga.

Eeldage, et 5* on umbes 5k nädalas inimese kohta kallim kui nelja tärni hotellis:

  • 5* Melia Dunas Beach Resort
  • 5* Melia Llana Beach Resort
  • 5* Melia Tortuga Beach Resort and Spa 5* Melia Tortuga Beach Resort and Spa
  • 5* RIU Cabo Verde
  • 5* RIU Funana
  • 5* RIU Palace Santa Maria
  • 5* Hilton Cabo Verde Sal Resort

4* kuurordid:

  • 4* Oasis Salinas Sea
  • 4* Oasis Belorizonte

Kõige odavamad võimalused leiad kesklinnas asuvatest perehotellidest. Täieliku nimekirja ekskursioonidest ja konkreetsetest hotellidest leiate meie Sal'i puhkuste võrdlusjuhist.

Mida piirkonnas näha

Avastage kõik vaatamisväärsed kohad Sal.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.