Sal - kuidas siia jõuda

Sal

Sal on Cabo Verde peamine saar, mis on rahvusvahelise lennuühendusega. Turism on peamine elatusallikas ja seetõttu on teie reis Cabo Verdele suunatud peamiselt siia.

Salil on üks rahvusvaheline lennujaam, Sal SID, mis asub saare keskel. Transpordi lõunasse saab korraldada reisibüroo või taksoga.

Lennukiga reisibüroo abil

Salile on aastaringselt otselennud Prahasest. Ekskursioone korraldavad reisikorraldajad ja pileteid ei ole võimalik osta. Lende ei toimu sageli, tavaliselt üks kuni kolm korda nädalas.

Kellega lennata Cabo Verdele?

  • Fischer
  • Blue Style

Ükski teine reisikorraldaja ei paku teile ekskursiooni ja puhkust Cabo Verdele. Võrdle ekskursioonide hindu Cabo Verdele meie võrdlustööriistaga.

Transport sisaldab lendu koos transfeeriga, registreeritud pagasit kuni 20 kg ja pardavahendeid. Lennu üksikasjad leiad Cabo Verde lennuaegade leheküljelt.

Lennukiga individuaalselt

Individuaalselt Sal'ile reisimine ei ole hetkel eriti mõttekas.

Enamik regulaarlende pakub Portugali lennufirma TAP Portugal, mille ümberistumine toimub Lissabonis, ning lennud Euroopa sihtkohtadest on kallid (tavaliselt umbes 800 eur edasi-tagasi lend).

Kõige odavam viis Salisse saada on praegu easyJetiga, mis lendab Lissabonist ja Portost.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.