Reklaamipoliitika

Meie meetodid veebisisu rahaks muutmiseks

Selleks, et anda kõige usaldusväärsemaid ja põhjalikumaid praktilisi reisinõudeid, peame kulutama sellele palju aega. Sisu kirjutamisest on saanud meie elatusallikas ja siin on meie standardid sisu rahaks muutmiseks.

Affiliate lingid

Meie peamine sisu rahaks muutmise allikas on affiliate-turundus. See on komisjonipõhine mudel.

Kui kasutaja klõpsab meie linkidel, mis viitavad majutusettevõtetele, nagu Booking.com, lennufirmadele, autorendifirmadele või muudele reisibüroodele, ja ostab konkreetse teenuse, saame me vahendustasu.

Saadud summa ei muutu teie jaoks, olenemata sellest, kas külastate teenusepakkuja veebisaiti otse või meie lingi kaudu. Komisjonitasu tuleb teenusepakkuja turunduseelarvest.

Kasutajakogemus kõigepealt

Kuigi võib tunduda, et me soovitame oma kasumi saamiseks ainult valitud tarnijaid, ei ole see nii.

Me valime hoolikalt välja need, keda me soovitame. Teie ja meie kogemus on esikohal. Me tahame, et te saaksite alati meie nõuannetele ja juhistele loota. Soovitame ainult teenuseid, mida tasub soovitada, olenemata sellest, kas saame nende eest komisjonitasu.

Veelgi enam, tänapäeval saate koostööd teha praktiliselt igaühega. Siiski ei soovita me paljusid ettevõtteid, isegi kui saame sellest rahalist kasu. Seda seetõttu, et me lihtsalt ei usalda neid või teame oma kogemustest, et neid on parem vältida.

Tasulised partnerlussuhted

Rohkem kui 13 aasta jooksul, mil me oleme seda saiti pidanud, oleme nõustunud ainult ühe võimaluse kirjutada sisu rahalise tasu eest, ja seda ikka koos väljavaatega muuta koostöö partnerlussuheteks.

Te ei leia meie saidilt artikleid ega sisu, milles mainitakse ettevõtteid, kes on meile otse maksnud.

Me kas usaldame ettevõtteid ja nende teenuseid või ei maini neid üldse.

Bännerireklaam

Kogu internet on nüüdseks kaetud reklaamibänneritega. Neid saab näha ka meie veebilehel.

Me ei mõjuta nende sisu ega ole nende ettevõtetega mingil moel seotud.

Te ei leia meie veebisaidil palju reklaambännereid. Püüame hoida puhta ruumi, et te saaksite täielikult keskenduda meie sisule, isegi kui me teenime oluliselt vähem raha.

Teie usaldus ja rahulolu selle saidiga on meile tähtsam.