Sal - kus magada

Sal

Enamik turiste külastab Sal'i reisibüroo korraldatud reisi raames. Nii neile kui ka individuaalreisijatele oleme koostanud praktilise ülevaate sellest, kust valida hotell oma puhkuseks Salil.

Täieliku ja selge võrdluse kõikide reiside kohta leiad meie võrdlustööriistast - kõige odavam puhkus Salile.

Kus ööbida

Salul on umbes 60 majutusvõimalust, mis ulatuvad külalistemajadest perehotellide ja luksuskuurortideni. Üle 90% neist asub saare lõuna- ja edelaosas Santa Maria linna lähedal.

Espargos

Pealinnas on 6 soodsat külalistemaja ja hostelit. Need ei teeninda turiste, vaid pigem välistöötajaid. Ärge ööbige selles piirkonnas.

Palmeira

Palmeira peasadamas on 2 kvaliteetsemat majutusasutust üksikreisijatele - sukeldujatele ja paadiga saabujatele. Reisibürood ei paku seda kohta ja me ei soovita ka siin ööbimist.

Murdeira

Väike turismiküla Beirona kuurordis on eriline oma absoluutse rahulikkuse poolest. Seal on ainult üks majutusasutus ja mõned eramud.

Hotell ise on pigem turismitalu, sest hotellihoone asemel on mitu maja ja suured korterid. Nimi ise viitab sellele, et tegemist on pigem hoonete rühmitusega kui ühe kompleksiga.

Murdeiras või Beironis, kui soovite, leiate liivaranna, kust on vaba juurdepääs merele ja korallrahule. Rannast avaneb kaunis vaade saare loodeosas asuvale Lõvimäele.

4* kuurort Murdeira Village on võimalik osta üksikult või osana ekskursioonist:

 • Murdeira Village kuurort läbi Booking.com(individuaalselt).
 • Murdeira Village kuurort meie reisivõrdluses(koos reisikorraldajaga)

Sõit lennujaamast maksab taksoga 10-15 eur.

Santa Maria

Tõeline kuurort, kus on kõikjal olemas, asub saare lõunaosas Santa Maria linna lähedal. Siin on 3 kohta, kuhu on koondunud kvaliteetsed hotellid ja luksuskuurordid. Kahte esimest ääristab suur liivarand, mis ulatub järk-järgult läänepoolsest küljest üle edelatipu Santa Maria muulile, kust leiate kolmanda asukoha linnakese.

Esimene (1) koht asub saare läänepoolses osas enne Santa Mariale jõudmist. Siin on umbes 8 suurt kuurorti, millest kõige olulisemad on Meliá hotelliketti kuuluvad kuurordid.

 • 5* Melia Dunas Beach Resort
 • 5* Melia Llana Beach Resort
 • 5* Melia Tortuga Beach Resort and Spa 5* Melia Tortuga Beach Resort and Spa
 • Ma reisin individuaalselt: Booking.com-i loetletud hotellid

Teine teine (2) asukoht on Sal'i kõige edelapoolsemas tipus. Hiiglaslik liivadüün pakub ideaalseid tingimusi rannas lõõgastumiseks ja ookeani sisenemiseks. Seal on jälle vaid mõned üksikud suured kuurordid, seekord RIU-kett, aga ka üks luksuslik ja tõesti kena Hilton.

 • 5* RIU Cabo Verde
 • 5* RIU Funana
 • 5* RIU Palace Santa Maria
 • 5* Hilton Cabo Verde Sal Resort
 • Reisin individuaalselt: Hiltoni saab broneerida ainult Booking.com'is.

See asukoht on ikka vaikses saareosas täiesti ära lõigatud linna saginast ja sebimisest. Vaikse osa ja Santa Maria piiril on 2 tuntumat odavamat kuurorti. Need on järgmised:

 • 4* Oasis Salinas Sea
 • 4* Oasis Belorizonte

Ja kolmas (3) viimane asukoht on väga linnalähedane arendus Santa Marias. Siit leiate tüüpiliselt odavamaid linnalähedasi 3* hotelle ja külalistemaju, mida saate osta nii organiseeritud reiside raames reisikorraldaja kaudu kui ka individuaalselt.

Linnahotellide nimekirja leiate Booking.com'ist.

Hotellide ja ekskursioonide hinnad

Hindade küsimus on Cabo Verde puhul täiesti õigustatud. Kuigi tegemist on Aafrika sihtkohaga, ei ole see kindlasti üks odavamaid, pigem vastupidi. See on tingitud ka teenuste kõrgest tasemest, mida näiteks Egiptusega ei saa üldse võrrelda.

Santa Maria linnahotellistandardhind koos hommikusöögiga maksab umbes 20 tuhat krooni. Luksuslikus kuurordis all-inclusive-reisi puhul tuleb arvestada 4* hinnaga umbes 916 eur ja 5* puhul on lagi 1209 eur nädalas ühe inimese kohta.

Individuaalne majutus Booking.com-i kaudu on palju odavam. Kahjuks ainult standardhotellides. Tüüpilised hinnad:

 • Nädal ilma toitlustuseta Murdeiras 330 eur (2 inimesele).
 • nädal koos hommikusöögiga Santa Marias umbes 476 eur (2 inimesele)
 • nädal koos hommikusöögiga Hiltonis 1099 eur (2 inimesele).
 • nädal koos poolpansioniga Hiltoni hotellis 1649 eur (2 inimesele)

Lühidalt öeldes on all-inclusive puhkus isegi koos lennupiletite hinnaga reisibüroo kaudu odavam kui individuaalselt.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.