Kasutustingimused

Mida te võite selle saidi kasutamisest oodata

Selle veebisaidi operaator on Tšehhi Vabariigis asuv ettevõte Cestujlevne.com s.r.o. (käibemaksukohustuslane CZ03618927). Selle veebisaidi kasutamisega nõustute te järgmiste tingimustega.

Veebisaidi eesmärk

Selle veebisaidi eesmärk on eelkõige anda nõu ja teavet reisimisega seotud teemadel. Põhiline sisu koosneb nõuannetest ja näpunäidetest üksikute sihtkohtade ja lennujaamade kohta. Neile järgnevad praktilised reisinõuanded üksikute ettevõtete ja lennufirmade kohta, ülevaated ja lõpuks külastajate avalik arutelu.

Arutelus saavad osaleda ainult registreeritud kasutajad.

Veebisaidi kasutamine

Veebisaidi sirvimine ja teabe allalaadimine on tasuta ja piiranguteta. Siiski on rangelt keelatud kasutada selle veebisaidi sisu muul eesmärgil kui oma reisi planeerimiseks, eelkõige edasimüügiks või kopeerimiseks teistele veebisaitidele.

Kasutaja registreerimine

Iga üksikisik võib end tasuta registreerida ja luua oma reisikonto.

Konto loomiseks nõustub kasutaja esitama teavet, nagu eelkõige e-posti aadress. Seda kasutatakse kasutaja tuvastamiseks ja teadete saatmiseks, vt Teated.

Registreerimisega saab kasutaja juurdepääsu muudele veebilehe funktsioonidele, näiteks meie sisu all toimuvale avalikule arutelule.

Veebisaidi operaator ei vastuta registreeritud kasutajate kirjutatud sisu eest ega jälgi seda aktiivselt.

Kasutajad annavad veebilehe operaatorile nõusoleku oma sisu edasiseks töötlemiseks, eelkõige nende andmete lisamiseks ja originaalartikli ajakohastamiseks ning selle automaatseks tõlkimiseks veebilehe teistesse keeleversioonidesse.

Registreerudes ühes veebisaidi keeleversioonis, saab kasutaja automaatselt juurdepääsu teistele keeleversioonidele.

Veebisaidi sisu

Toimetuse sisu koostamisel pööratakse suurt tähelepanu ajakohasusele ja täpsusele.

Veebisaidi operaator ei saa siiski vastutada vastuolude või ebaõige teabe eest. Iga veebilehe kasutaja vastutab ise selle eest, et ta kontrollib kogu teavet ametlikest allikatest.

Sisus kasutatud pildid pärinevad meie enda allikatest, avalikult kättesaadavatest pildiraamatukogudest, nagu unsplash.com või pixabay.com, või tasulisest pildiraamatukogust shutterstock.com.

Kui teil on lisaküsimusi selle veebisaidi kasutamise kohta, võite meiega igal ajal ühendust võtta, vt Kontakt.