Koorikute kalmistu

Sal

Piirkond, mida tuntakse Shell Cemetery Beach'ina, on umbes kilomeetri pikkune must kivine rand, kuhu igal hommikul uhutakse ookeanist välja suuri karbikesi ja karbitükke. See asub Santa Maria linna idaservas, kohe üle Sal'i saare kagupoolse tipu.

Suunake siia varahommikul rannas jalutama, nagu kohalikud, kes koguvad karbid ning seejärel puhastavad ja müüvad need Santa Maria kai ääres. Kui teil on õnne, võite kohata isegi suuri terveid, üle 10 sentimeetri pikkuseid kestasid. Muidu leiate lugematul hulgal kaljudel ja karidel purunenud ja maha jäänud osi - seetõttu nimetatakse seda randa ka karbikeste kalmistuks.

Tagasiteel, enne kiviklibustiku lõppu, leiate väikese liivaranna, kus saate hõlpsasti merre minna ja supelda.

Rannaäärsed hotellid

See piirkond ei ole puhkamiseks just ideaalne, kuid sellegipoolest on äärelinnas välja töötatud väiksemaid hotellisviite, mis on individuaalseks reisimiseks teretulnud. Parim neist on kindlasti neljatärnihotell Budha Beach The Senses Collection, kuid ka seda ei paku praegu reisibürood.

Lähimad hotellid asuvad Santa Maria kesklinnas, kuid soovitame saare edelapoolset otsa, kus asuvad parimad 5* kuurordid. Vaadake meie Cabo Verde puhkust.

Mida piirkonnas näha

Avastage kõik vaatamisväärsed kohad Sal.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.