Meie kohta

Reisijuhid, mille on kirjutanud tõelised reisijad.

Meie nägemus

Meile meeldib avastada inimestes seikleja

Me usume, et erakordne elu täis unustamatuid lugusid on rohkem kui lihtsalt märkamatult läbi purjetamine. Võõraste kultuuridega kokkupuutumine, meie planeedi metsiku ilu avastamine, iseenda tundmaõppimine - see on soov, mis peitub igaühes meist.

Meie soovime oma tegevusega võimaldada igaühel, kellel on seiklushimuline süda, asuda elu teekonnale. Taskukohaselt, mõtestatult ja naastes taskud täis kogemusi, mida tasub jagada - kus iganes need meid ka ei ootaks.

Meie lugu

Euroopa südamest kogu maailma

Meie lugu sai alguse 2012. aastal. See oli siis, kui David otsustas reisiblogi kaudu jagada oma teadmisi lennundusest ja odavate lendude leidmisest kaasreisijatega.

Ta asutas Cestujlevne. com Tšehhi Vabariigis, väikeses riigis Euroopa südames.

Mõne aastaga sai väikesest reisiblogist ekspertide portaal, mida tsiteerivad paljud meediakanalid. Nõuandeid odavate lendude kohta täiendasid põhjalikud ja praktilised juhendid lennujaamade, lennufirmade ning seejärel riikide ja sihtkohtade kohta.

Loodud on tuhandeid lehekülgi unikaalset reisisisu ja nüüd on portaal kaugelt kõige loetum reisisait Tšehhi Vabariigis.

Kümme aastat hiljem sündis idee tuua reisikogemus ka seiklejatele teistest maailma osadest. Nii sündis Cestee.

Järk-järgult tõlkides ja ajakohastades sisu, loodi Cestee . ja peagi ka teised keeleversioonid.

Meie meeskond

Näod Cestee taga

Avatar uživatele
David Eiselt

asutaja ja tegevjuht

302 lendu49 külastatudriiki

Tere, minu nimi on David Eiselt ja ma olen Cestee asutaja. Ma armastan lennundust ja olen juba õpingute ajal töötanud lennufirmas stjuardina, pagasikäitlejana või turvakontrolörina Praha lennujaamas.
Lõpetasin kooli lennundusalase diplomi ja omandasin insenerikraadi.
Mulle meeldib reisida Kagu-Aasias ja teha lühireise Euroopa pealinnadesse.

Twitter | LinkedIn | Flightradar

Avatar uživatele
Jan Sramek

back-end master

27 külastatud riiki

Honza vastutab back-end'i eest. Ta vastutab nullide ja üksuste sisemuse eest, haldab andmebaase ja programmeerib veebilehe funktsionaalsust. Tänu langevarjuhüppe populaarsusele on Honza arvele jäänud rohkem õhkutõusmisi kui maandumisi.

Avatar uživatele
Tomas Brzek

front-end master

97 lendu36 külastatudriiki

Tomase valdkond on esiosa. Ta hoolitseb selle eest, et nullide ja üksuste kogum muutuks silmale meeldivaks graafiliseks vormiks. Tomase tähelepanu detailidele on näha igal leheküljel.

Krystof Hajek

peatoimetaja

540 lendu73 külastatudriiki

Krystof pani paari nädalaga aluse tänapäeval suurimale lennujaama- ja lennufirmade reisiandmebaasile. Lendamine on Krystofi jaoks hobi. Te ei leia teist inimest, kes pakib hommikul oma asjad kokku, lendab lõunasse ja tuleb õhtul põhjast tagasi.

Ja veel sadu teisi. Meie reisijuhtide koostamiseks oleme teinud koostööd kohalike välismaalaste ja seiklejatega, kes on selles piirkonnas piisavalt aega veetnud, et pakkuda usaldusväärseid nõuandeid teistele reisijatele, kes alles alustavad.

Meie sisu

Mida leiate veebilehelt

Lennuettevõtte juhendid

Vaadake lubatud pagasi hulka, registreerimisvõimalusi, lennumarsruudi kaarti või lugege lennuarvustusi. Leidke see kõik meie lennujuhid.

Lennujaama juhendid

Hankige nõuandeid parima transpordi kohta kesklinna, pagasi hoiustamise või lennujaama ootesaalide kohta. Oleme maandunud sadades lennujaamades ja siin on meie nõuanded. lennujaama reisijuhid.

Meie meetodid

Kuidas meie sisu luuakse

Me mõistame, et tänapäeva aeg ja internet on täis informatsiooni ja kõik on juba kirjas. Mida inimesed ei ole jõudnud kirjutada, on kirjutanud tehisintellekt. Ometi kirjutame ja loome pidevalt isiklikult hämmastavaid juhendeid, mis aitavad iga päev sadu ja tuhandeid reisijaid.

Kuidas on see võimalik?

Meie sisu on loodud detailidele tähelepanu pöörates. Me oleme reisijad. Me oleme reisinud lugematutesse kohtadesse ja kõigi nende puhul oleme eelnevalt uurinud ja otsinud infot, mida me nüüd ise kirjutame. Me teame, et enamik internetis leiduvast sisust on vananenud, ebatäielik ja laiali pillutatud kümnetel erineva kvaliteediga saitidel.

Me otsustasime selle välja sorteerida. Kirjutame reisijuhid vastavalt meie kehtestatud standarditele ja iga reisijuht peab vastama kõigile võimalikele küsimustele, mida reisijad võivad enne reisi küsida.

Kõik ühes kohas, ühes formaadis ja ühesuguse ülevaatega.

Kirjutame oma kogemuste põhjal. Oleme käinud konkreetsetes kohtades isiklikult või saanud põhiteavet teistelt reisijatelt, kes on neis kohtades käinud, ja toimetanud sisu.

Lisaks uuendame pidevalt sisu ja lisame linke transpordiettevõtete, lennufirmade, muuseumide või muude vaatamisväärsuste ametlikele veebilehtedele.

Oleme läbipaistvad. Seetõttu kirjutame avalikult sellest, kuidas me raha teenime. Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust.