Murdeira

Selge meri Murdeiras

Murdeira väike ja vaikne kuurort asub Beirona rannas, umbes poolel teel lennujaama ja Santa Maria vahel. See turismiküla koosneb ühest suurest korteriühistust, Murdeira Village Resortist, ja mitme kilomeetri pikkusest rannast. Seal on ka kohalike elanike elamud, restoranid ja kauplused.

Rannast avaneb kaunis vaade saare põhjaosas asuvale Lion Mountainile.

Beirona rand

Kohalik rand on kivise aluspinnaga ja liivased sissepääsud merre on inimtekkelised. Tänu ideaalsele asukohale loodi siia puhkekeskus ja juurdepääs merele tuli kohandada.

Tänu kaitstud lahele ei pea te karge ookeani ja suurte lainete pärast muretsema. Seetõttu sobib see asukoht väikeste lastega puhkamiseks, keda te ei taha iga murduva kahemeetrise laine puhul pidevalt valvata.

Teine eelis on see, et kohalik meri on elav. Võtke kaasa snorgeldaja ja minge avastama Cabo Verde veealust elu. Ärge oodake värvilist vaatemängu nagu Egiptuses, kuid võrreldes ülejäänud Cabo Verdega üllatute.

Murdeira Hotel Resort

Selles kuurordis leiate ainsa majutusasutuse. Kuid tubadega hotellikuurordi asemel ootavad teid suured korterid koos köögi ja elamispindadega. Need on pigem puhkemajad kui hotellitoad.

Kuurordi juurde kuulub soolaveebassein, kust avaneb panoraamvaade ookeanile, samuti hotelli restoranist.

Murdeira Village Resortis saab ööbimise osta individuaalselt või osana reisist:

  • Murdeira Village resort Booking.com kaudu(individuaalselt).
  • Murdeira Village resort meie reiside võrdlusmootoris(koos reisikorraldajaga)

Tasuta bussid sõidavad mitu korda päevas kuurordist Santa Mariale, palun kontrollige väljumisaegu vastuvõtust.

Rendige auto internetis Booking.com kaudu

Kui reisite individuaalselt, maksab sõit lennujaamast taksoga 10-15 eur.

Mida piirkonnas näha

Avastage kõik vaatamisväärsed kohad Sal.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.