Viveiro aed ja ökopark

Sal

Väike, kuid Cabo Verde standardite järgi suurim botaanikaaed Viveiro ja ökopark asub Santa Mariast vaid paar kilomeetrit põhja pool, peateel. See projekt on kahe abielupaari idee, kes on ühendanud hobi ja äri. Nad müüvad kasvatatud taimi ja pakuvad ka aiandusteenuseid kohalikele elanikele ja eriti hotellidele.

Põgenege mõneks ajaks süngest kõrbest ja põgenege õitsva roheluse oaasi ning lõõgastuge kohalikku loodust jälgides. Kõik talus või botaanikaaias leiduvad taimed ja loomad on vabalt Cabo Verde saartel.

See annab teile ainulaadse võimaluse kogeda Cabo Verde taimestikku ja loomastikku kontsentreeritult mõnesaja ruutmeetri ulatuses.

Näiteks näete kõikvõimalikke palmipuid, kaktuseid ja õitsvaid lilli, teisel pool aga kitse, parte ja eelkõige paljusid värvilisi papagoid.

Külastamiseks vajalik teave:

  • Avatud iga päev kell 10-18.
  • siia saab taksoga 5 eur eest (7 minutit sõitu).
  • Sissepääs maksab 500 cve ehk 5 eur

Paar on ühtlasi ka aiakujundajad, mistõttu kogu aed avaldab teile muljet oma elegantse, kuid kompaktse tunnetusega.

See sisaldab lõdvestunud ökostiilis baari, kohti, kus võib-olla raamatu saatel lõõgastuda, ja laste mängimisvõimalusi. Lapsed on aga loomadega rahul.

Mida piirkonnas näha

Avastage kõik vaatamisväärsed kohad Sal.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.