easyJet lennud

easyJet

EasyJeti piletid tasub osta otse easyjet.com. Kõige madalamad hinnad on tavaliselt saadaval kohe, kui uus marsruut või periood müüki tuleb. Hinnad tõusevad proportsionaalselt väljumise lähenedes.

EasyJetil ei ole sooduspakkumisi, seega mida varem ostad, seda odavamalt lendad.

Ostke pileteid Ryanairiga

easyJeti hinnad on odavlennufirmadega võrreldes veidi kõrgemad, teisest küljest on easyJetil paremad lennuaegadega ja ta maandub peamistesse lennujaamadesse, mitte kaugemal asuvatesse kõrvallennujaamadesse.

Tavaliselt maksad ühe suuna pileti eest umbes 40 eur. Alla 2-aastased lapsed maksavad alati 25 eur, ilma et neil oleks õigus oma istekohale.

Edasi-tagasi lennud

EasyJet võimaldab pileti ostmise käigus lisada lisalende, et osta mitu lendu korraga. Broneeringud tehakse siiski eraldi ja sõltumatult.

Kui jätate jätkulennu vahele, ei ole teil õigust asenduslennule, klienditeenindusele ega raha tagasimaksmisele. Tegemist on garanteerimata ümberistumistega.

EasyJet on siiski väga kliendimeelne lennufirma ja püüab enamiku probleemidest lahendada teie kasuks. Seega pakutakse sageli tasuta või päästetasu eest asendusühendust, kuid te ei saa seda nõuda.

Lennu muutmine

EasyJet pakub mitmeid võimalusi oma broneeringu haldamiseks. Enamiku muudatusi saate ise teha lennufirma veebisaidi jaotises Manage My Booking (Minu broneeringu haldamine ).

Nimevigad

Igaühega juhtub, et ta registreerub ja kirjutab oma nime valesti. Sellisel juhul saate alati kuni 3 tähe ulatuses tasuta paranduse teha.

Koos nime parandamisega saate muuta ka oma tiitlit või sugu.

Varasem lend või lend teise lennujaama

Lennu muutmiseks on samuti paindlikud võimalused. Väikese tasu eest saate võtta samal päeval varasema lennu samasse või mõnda teise ümbruskonna lennujaama. Näiteks võite pärastlõunase lennu Praha - London Stansted asemel võtta hommikuse lennu Praha - London Gatwick.

Lennu tühistamine haiguse tõttu

Rasketel juhtudel on võimalik lennud tühistada ja saada vautšer või täielik hüvitis. EasyJet teeb otsuse haiguse või õnnetuse raskusastme ja lennule mittejõudmise põhjal. Heakskiidu määrab lennufirma ja teil peab olema arsti poolt täidetud dokument. Lisateavet leiate veebilehelt easyjet.com/managing-your-booking.

Sihtkohad

Lennufirmal on baasid, kus on kõige rohkem lende järgmistes lennujaamades:

  • Bordeaux, Lyon, Nantes, Nizza, Paris-CDG, Paris-Orly.
  • Saksamaa: Berliin
  • Itaalia: Milano-Malpensa, Napoli, Veneetsia.
  • Madalmaad: Amsterdam
  • Portugal: Faro, Lissabon, Porto
  • Hispaania: Barcelona, Málaga, Palma de Mallorca
  • Šveits: Basel, Genf
  • Ühendkuningriik: Belfast, Birmingham, Bristol, Edinburgh, Glasgow, Liverpool, London-Gatwick, London-Luton, Manchester.

Sihtkohad, kuhu easyJetil ei ole baasi, kuid kus ta teeb palju lende olemasolevatesse baasidesse, on Budapest, Praha, Larnaka, Paphos ja Alicante.

Lennufirma teostab lende peamiselt Euroopas. Lennufirma pakub siiski ka teenuseid Põhja-Aafrikas asuvasse Marokosse ja Egiptusesse.

Marsruudi kaart

Selge nimekirja sihtkohtadest leiab ka marsruudikaardilt aadressil easyjet.com/routemap või allolevalt pildilt.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.