easyJet registreeruge lennule

easyJet

Saate oma easyJeti lennule registreerida internetis ja lennujaamas. Siiski on ainult esimene võimalus tasuta.

Online-registreerimine

Online-registreerimine on easyJeti puhul väga lihtne. Vaja on vaid arvutit või mobiiltelefoni ja oma reisidokumendi andmeid. Mine aadressile easyjet. com ja trüki või salvesta oma pardakaart pärast lennule registreerimist oma telefoni. Peamiselt pead oma sisenemist tõendama QR-koodiga - see peab olema loetav.

Saate lennule registreerida 30 päeva kuni 2 tundi enne väljumist.

Sul ei ole veel hotelli? Saa allahindlust aadressil booking.com

Kui teete selle aja jooksul mingeid muudatusi, näiteks lisate pagasi, peate uuesti sisse registreerima.

Istekoha valik

Saate valida oma konkreetsed istekohad lennukis pileti broneerimisel, igal ajal Manage My Booking (Halda oma broneeringut) või veebipõhise lennule registreerimise ajal.

Istekohtade eest tuleb maksta erinevaid summasid sõltuvalt konkreetsest lennust ja istekohast lennukis endas. Kallimad istekohad asuvad lennuki eesosas ja käikudes koos hädaväljapääsudega, kus on rohkem jalaruumi.

Istekoha valiku hind jääb vahemikku 8 eur kuni 12 eur.

Kui sind ei huvita, kus sa istud, jäta istekoha valimine vahele ja lase süsteemil sind automaatselt tasuta kuhugi lennukis istuda. Juhuslikud istekohad määratakse tavaliselt gruppidele koos - süsteem ei istuta teid teadlikult.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.