Wizz Air registreeruge lennule

Wizz Air - Airbus A320

Wizz Air pakub veebipõhist lennule registreerimist ja lennule registreerimist lennujaamas. Pange tähele, et ainult esimene võimalus on tasuta.

Online-registreerimine

Iga reisija peab tegema registreerimise. Kogu protsess on lihtne ja võtab maksimaalselt vaid mõned minutid.

Klõpsake wizzair.com menüüs Check-in, logige sisse ja täitke vajalikud andmed. Seejärel saate pardakaardi, mille saate välja printida või salvestada oma telefoni või tahvelarvutisse. Oluline on loetav QR-kood. Kogu protsessi saab veelgi lihtsamaks teha mobiilirakendusega(Google Play / App Store).

Online-registreerimine on õigeaegselt saadaval:

  • 24 tundi kuni 3 tundi enne väljumist

Kui olete oma istekoha valiku eest tasunud, saate registreerida juba 30 päeva enne väljumist.

Sul ei ole veel hotelli? Saa allahindlust booking.com'is

Mõnede ELi-väliste lendude puhul ei pruugi veebipõhine lennule registreerimine olla võimalik ja peate minema lennujaama letile. Viimati ajakohastatud nimekiri lennujaamadest, kus ei ole võimalik teha online-sisseregistreerimist:

  • Tirana
  • Zaragoza
  • Moskva
  • Marrakech
  • Agadir

Sellisel juhul on lennujaamas registreerimine tasuta.

Lennule registreerimine lennujaamas

Lennujaamas saab lennule registreerida, kui olete valinud WIZZ Go või WIZZ Plus & Flex piletid või maksnud lennujaama check-in teenuse eest, mis maksab 13 eurot reisija kohta.

Lennujaama letid avatakse 2 tundi enne väljumist ja suletakse 40 minutit enne väljumist. Mõned lennujaamad sulgevad letid varem, 1 tund enne väljumist.

Soovitame alati õigeaegselt lennujaama jõuda, sest Wizz Airil on mitme lennu jaoks ühine check-in ja järjekorra tekkimisel ei pruugi teil olla võimalik lennule registreeruda. See kehtib ka nende kohta, kellel on veebipõhine lennule registreerimine ja kes lähevad lennujaama ainult oma registreeritud pagasi registreerimiseks.

Istekoha valik

Online-registreerimisel saate tasu eest valida konkreetse istekoha, kuid kui te ei soovi selle teenuse eest maksta, võite selle vahele jätta ja lasta endale tasuta määrata juhusliku istekoha.

Pange aga tähele, et Wizz Air valib teadlikult mitme inimese grupi istekohti. Kui soovite koos istuda, valige ja makske konkreetsed istekohad või kasutage Seating Together teenust, mille hind on 10 eur inimese kohta lennu kohta.

Kui reisite koos lapsega, paigutab süsteem täiskasvanu ja lapsed automaatselt kõrvuti. Lapsed on lubatud kuni 14-aastased.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.