Wizz Air - Airbus A320
Wizz Air

Kõik, mida peate teadma enne lendamist Wizz Air

Wizz Air püsikliendiprogramm

Krystof Hajek ajakohastatud 29. 12. 2023

Wizz Air pakub sagedastele reisijatele tellimust, mis annab teile õiguse saada soodustusi lendudele ja registreeritud pagasile. Eeliseks on see, et selle liikmesuse ostmine võib end ära tasuda juba esimesel lennul.

Wizz Discount Club

Ühekordse tasu eest saate ühe aasta jooksul endale ja kaasreisijatele soodustusi lennupiletitele. Wizz Discount Clubil (WDC) on kaks võimalikku liikmelisust, mis erinevad reisijate arvu poolest, millele saab ühe broneeringu kohta soodustust anda.

Kui palju maksab liikmelisus

Liikmelisuse maksumus sõltub valitud tüübist. Valida saab kahest, nimelt standard- või grupiliikmelisusest. Standard võimaldab teile soodustusi teie ja ühe teise reisikaaslase jaoks. Grupiliikmelisus kehtib, kui reisite suuremas grupis, kokku kuni 6 inimest.

Standardliikmelisus liige + 1 reisikaaslane 39,99 eur
Grupiliikmelisus Liige + 5 reisikaaslast 69,99 eur

Lennupiletite hinnasoodustused kehtivad ainult siis, kui WDC liige ostab piletid endale ja teistele reisijatele ühe ja sama broneeringu raames.

Kui palju ma säästan

Soodustused kehtivad nii lendude kui ka registreeritud pagasi puhul. Säästate 10 eur lendude puhul ja 5 eur ühe pagasiühiku kohta lennu kohta 20 või 30 kg kaaluva registreeritud pagasi puhul.

  • allahindlus lennupiletilt 10 eur
  • pagasitoetus 5 EUR

Oluline on märkida, et soodustus kehtib ühe suuna lennule. Kui lendate näiteks Rooma ja tagasi, siis säästate 20 eur ühekordsetelt piletidelt.

Lennupiletite allahindlused kehtivad ainult lendudele, mis on kallimad 20 eur.

Millal tasub osta liikmesus

Lihtne matemaatika näitab, et liikmelisuse ostmine tasub end peaaegu igal ajal esimesel reisil ära.

Näide. Säästad ühe lennupileti pealt 10 eur, see tähendab, et neli ühe otsa lendu ja seega 40 eur võimalik kokkuhoid. Liikmelisuse ostmine maksab 40 eur. Sa ei maksa ühtegi eurot juurde, kuid sul on võimalus osta sooduspileteid järgmised 365 päeva. Liikmelisus kestab 1 aasta, kuid saad osta pileteid mis tahes kuupäevaks.

Kuidas osta liikmelisust

Lende valides , on teil võimalus valida tavahind või klubihind. Klubihinnale klõpsates juhatab süsteem teid automaatselt liikmelisuse kirje ostmiseks. Sel hetkel on teil õigus saada soodushinnaga lennupileteid.

Ametlikku teavet leiate veebilehelt wizzair.com.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.