Wizz Air - Airbus A320
Wizz Air

Kõik, mida peate teadma enne lendamist Wizz Air

Wizz Air pagas

Krystof Hajek ajakohastatud 29. 12. 2023

Wizz Air pakub standardina ühte väikest käsipagasit. Täiendav pagas ja lubatud pagas sõltub valitud lisateenustest või kallimatest piletihindadest.

Käsipagasi piirmäärad

Igal Wizz Airiga reisival reisijal on õigus tasuta kaasa võtta 1 käsipagasiühik. See pagas liigitatakse väiksemaks ja see tuleb paigutada teie ees oleva istme alla. Mõõtmed on järgmised:

  • 40 x 30 x 20 cm ja 10 kg.

Kui sellest pagasist ei piisa, võite osta suurema käsipagasi või registreeritud pagasi.

Kas teil ei ole veel hotelli? Saa allahindlust booking.com'is

Suurem käsipagas

Reisijatel, kes maksavad Wizz Priority eest või ostavad pileteid WIZZ Go või WIZZ Plus & Flexi piletiga, on õigus teisele käsipagasile. Sellisel juhul saate kaasa võtta lisakoti, mille mõõtmed on kindlaks määratud:

  • 55 x 40 x 23 cm ja 10 kg.

Wizz Priority teenus ei hõlma mitte ainult 2 käsipagasit, vaid ka eelisjärjekorras pardale minekut, nii et saate oma pagasi mugavalt ülalpool asuvasse pagasikasti panna.

Teenus maksab umbes 40 eurot reisija ja lennu kohta. Konkreetne summa võib olla väiksem või suurem, sõltuvalt lennu pikkusest.

Alternatiiviks teisele suuremale käsipagasile on kuni 10 kg kaaluv registreeritud pagas, mis tuleb veidi odavam.

Registreeritud pagas

Wizz Airi lennufirmaga saab iga reisija osta kuni 6 registreeritud pagasit. Saate valida järgmiste kaalukategooriate vahel:

  • 10 kg
  • 20 kg
  • 26 kg
  • 32 kg

Pange siiski tähele, et iga reisija võib vedada maksimaalselt 1 10 kg kaaluvat pagasit või kuni 6 erineva kaalukategooria pagasit.

Ühe 10 kg pagasi hind on umbes 35 eurot lennu kohta. 20 kg pagasi hind on umbes 60 eur ning 26 kg ja 32 kg pagasi hinnaerinevus ei ületa 5 eur. Konkreetne hind sõltub marsruudi pikkusest.

Registreeritud pagasi mõõtmed peavad vastama järgmistele väärtustele: 171 x 149 x 119 cm. Spordivarustus, nagu jalgratas, suusad, golfikott jne, saab osta umbes 45 eur hinnaga ühe lennu kohta.

Lastekärud

Kui lendate väikeste lastega, on teil automaatselt õigus saada Wizz Airi pardalemineku eelisjärjekorras. Samuti saate lapsevankri või autoistme tasuta sisse registreerida.

Igal alla 2-aastasel lapsel on õigus käsipagasile mõõtmetega 40 x 30 x 20 cm.

Lapsevanker tuleb tuua lennule registreerimise leti juurde, kuid seejärel võite selle läbi turvakontrolli viia lennukisse, et see lennujaama töötajatele üle anda. Saabumisel saate lapsevankri kätte otse lennukist või pagasi kättesaamisel ülekaalulise pagasi sektsioonist.

Loomade vedu

Välja arvatud nägemispuudega inimeste abikoerad, ei ole Wizz Airi lennukis lubatud mis tahes liiki loomad.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.