Transfeer Dublin lennujaamas

Night Bridge in Dublin

Piirkonnas on kaks terminali, mis asuvad üksteisele lähedal, umbes 5 minuti jalutuskäigu kaugusel. Need on aga omavahel ühenduses ja isegi transiittsooniga, nii et nende vahel liikudes ei pea üldse väljapoole minema.

Odavad hotellid Dublini lennujaama lähedal

Terminalid on jagatud lennufirmade kaupa:

  • Terminal 1: Aegean Airlines, Air Baltic, Air Canada, Air France, Air Transat, British Airways, Egyptair, Etihad Airways, Eurowings, Finnair, Iberia, Icelandair, KLM, Lufthansa, Loganair, LOT, Norwegian, Play, Qatar Airways, Ryanair, SAS, Swiss, TAP, Transavia, TUI, Turkish Airlines, Vueling, WestJet ja Wideroe.
  • Terminal 2: Aer Lingus, American Airlines, Delta, El Al, Emirates, United.

Dublini lennujaam on üldiselt väga kaasaegne ja avar, Ryanairi väljuvate lendude terminal on vähem hästi varustatud.

Lendude vaheline ümberistumisala

Kui teil on ümberistumine sama lennufirma (või selle partnerite) piires, siis enamasti toimub ümberistumine ühes terminalis (enamasti number 2, mida teenindab kohalik põhilennufirma Aer Lingus). Dublini lennujaamas on lihtne navigeerida ja see on 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Edasi saab ümberistumisi 35 minuti jooksul.

Kui teil on jätkulend USA-sse suunduvale lennule, peate Dublini lennujaamas eeldatavasti läbima immigratsioonikontrolli. USAs ei läbita Dublinist saabudes tolli- ega passikontrolli ning suundute otse pagasi väljastamise juurde.

Ühes terminalis ümberistumisel turvakontrolli ei toimu. Kui liigute terminalide vahel, peate läbima transiitala turvakontrolli.

Garanteerimata ümberistumise korral (st kui te ostate kaks piletit eraldi, siis ei pea te transiitpiirkonnast lahkuma, kui reisite ainult käsipagasiga. Sellisel juhul, kui reisite registreeritud pagasiga, peate alati väljuma ja uuesti registreerima ning soovitame sujuvaks ümberistumiseks vähemalt 2,5 tundi.

Terminali kaart

Dublini lennujaama selge interaktiivse kaardi saamiseks külastage ametlikku veebisaiti: dublinairport.com/at-the-airport/the-map.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.