Hotellid Dublin lennujaama läheduses

Night Bridge in Dublin

Kuna Aer Linguse jätkulendude puhul müüakse Dublinis palju pileteid, võib mõnikord olla kasulik ööbida lennujaamas vajaliku ümberistumise tõttu. Samuti võib lennujaama lähedal asuv hotell olla kasulik väga varajase väljumise või hilisema saabumise korral.

Terminali lähedal asuvad hotellid

Otse lennujaama territooriumil on kaks kvaliteetset hotelli:

Kõikide hotellide hinnad on sarnased ja algavad alates 180 eur öö kohta.

Hotellid ümbruskonnas

Ideaalne alternatiiv on Clayton Hotel Dublin Airport 4*, mis on kolmandiku võrra odavam kui terminalis asuvad hotellid ja pakub 24-tunnist bussiteenust 2,5 kilomeetri kaugusel asuvast lennujaamast. Seal on ka peretoad 2 täiskasvanule ja 2 lapsele peaaegu sama hinnaga kui kahekohaline.

Terminalist jalutuskäigu kaugusel on ka Carlton Hotel Dublin Airport **** ja Premier Inn Dublin Airport ***, mis pakub samuti peretube ja tasuta hommikusööki lastele, kui on vähemalt 1 maksev täiskasvanu.

Ööbimine terminalis

Mõlemad terminalid on avatud 24 tundi ööpäevas ja ööbimine hoonetes on võimalik.

Mugavaid istekohti otsite terminali avalikes ruumides siiski asjatult. Reisijad lahendavad selle probleemi, magades maas madratsites. Oodake siiski, et kõige vaiksemad istekohad on hõivatud umbes kell 22.00.

 
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.