Transfeer Bali lennujaamas

Uluwatu

Ngurah Rai lennujaamas Balil on 2 terminali, mis on jagatud sihtkoha järgi. Need kaks hoonet asuvad otse üksteise kõrval ja on ühendatud välitänavaga.

Broneerige majutus Balil

Terminalide vahel saab jalutada umbes 3-5 minutiga, järgides väga selgeid suunaviitasid.

  • Rahvusvaheline terminal - suur kaasaegne ja avar hoone, mis on mõeldud kõikidele otselendudele väljaspool Indoneesiat.
  • Riigisisene terminal - originaalne renoveeritud hoone kõikidele Indoneesia-sisestele lendudele.

Kui lendate Balilt kolmandasse riiki (Austraaliasse, Malaisiasse, Euroopasse), mille ümberistumine toimub näiteks Jakartas, registreerute alati riigisiseses terminalis ja lähete rahvusvahelisse õhuruumi alles ümberistumisega lennujaamas (st enamasti Jakartas).

Ümberistumine lendude vahel

Bali on küllaltki oluline ümberistumise sõlmpunkt riigisiseste lendude puhul, kuid puhtalt rahvusvahelised ümberistumised ei ole erandlikud.

Riigisisene ümberistumine

Kui teie mõlemad lennud on riigisisesed ja teil on pardakaart ka jätkulennule, siis ei lahku te üldse transiitvööndist. Te ei lähe isegi läbi turvakontrolli.

Registreeritud pagas kantakse automaatselt üle, kui mõlemad lennud on ostetud ühe broneeringu raames.

Rahvusvaheline ümberistumine

Rahvusvahelise ümberistumise korral (nt Kuala Lumpur - Bali - Brisbane) ei pea te jällegi üldse transiitväljakust lahkuma, kui teil on jätkulennu pardakaart.

Enne immigratsioonikontrolli järgige viitasid "transfer".. Te läbite spetsiaalse turvakontrolli, mis on mõeldud ainult ümberistumisega reisijatele, ja kohe pärast seda olete väljumisvärava piirkonnas.

Passikontrolli ei toimu.

Kui mõlemad lennud on broneeritud sama broneeringu alusel, ei pea te oma pagasit vastu võtma.

Rahvusvaheline <-> Siseriiklik

Rahvusvaheliselt lennult Indoneesia siselennule ümberistumisel vahetate alati terminali.

Olenemata sellest, kas olete ostnud ümberistumise ühe broneeringuga või kahe eraldi piletiga, peate alati läbima immigratsiooni, võtma oma pagasi, kõndima läbi välisala kõrvalasuvasse terminali (umbes 5 minutit jalutuskäiku) ja registreerima uuesti.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.