Teenused Bali lennujaamas

Uluwatu

Uuri, millised teenused ja võimalused on saadaval Bali Denpasari lennujaamas. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Broneerige majutus Balil

Internet ja wi-fi

Lennujaamas on tasuta Wi-fi võrk @NgurahRaiAirport, mis on enamasti ülekoormatud ja ei tööta saabuvate lendude ajal üldse. Kindlam variant on oma sim-kaart koos ettemakstud andmeside ja internetiga.

Ärge viivitage füüsilise sim-kaardi ostmisega saabumisel. Hankige Indoneesia andmeside-e-sim kiiresti ja lihtsalt aadressil airalo.com.

Pagasi hoiustamine

Pagasihoidla on väljaspool rahvusvahelist terminali.

Pärast saabuvate lendude saalist väljumist pöörake paremale ja umbes 100 meetri pärast jõuate stendi juurde, millel on tähis. "lockers".

Lennule registreerimisel peate esitama oma passi ja pardakaardi või pileti, isegi kui annate oma pagasi üles pärast saabumist.

Avatud on 24 tundi ööpäevaringselt ja te maksate 24 tunni eest. 50 000 idr.

Kauplused ja supermarket

Riigisisesed ja rahvusvahelised terminalid on hästi varustatud kõikvõimalike kauplustega.

Rahvusvahelises terminalis on ülekaalus tollimaksuvabad kauplused ja luksuslike moebrändide või ehete müügiga tegelevad kauplused. Riigisiseses terminalis on rohkem kohalikke moepoode.

Lennujaamas saab paljudes miniturgudes osta toitu kaasa:

  • Circle K - rahvusvaheline terminal, väljuvate lendude ala, avalik ala,
  • Circle K - rahvusvaheline terminal, saabuvad lennud, avalik ala
  • WHSmith - rahvusvaheline terminal, transiitala
  • PapiMart - riigisisene terminal, saabuvad lennud, avalik ala
  • PapiMart - rahvusvaheline terminal, saabuvad lennud, avalik ala
  • Indomarket - riigisisene terminal, saabuvad lennud, avalik ala

Riigisisese terminali avalikus piirkonnas, väljuvate lendude korrusel, saate kasutada ka apteegiteenuseid.

Restoran

Mõlemas terminalis on söögikohad laiendatud, eriti pärast turvakontrolli. Samas on saabuvate lendude saalides olemas ka väiksemad kohvikud.

Lisaks kohalikele restoranidele, kus pakutakse tüüpilist indoneesia kööki, saate kasutada ka tuntud kiirtoidukohti ja kohvikuid, nagu Starbucks või Pizza Hut.

Kõigi poodide ja restoranide loetelu leiate lennujaama veebisaidilt: bali-airport.com/en/shop-dine.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Vahetage saabuvate lendude saalis vaid vajalikku summat raha esimestel päevadel - valuutavahetuspunktides on siin ebasoodsad kursid. Ettevaatust tänavavaluuta vahetamisega, mida tuleks kindluse mõttes vältida.

Mugavaks võimaluseks on kohalike pankade pangaautomaadid, mis võtavad probleemideta vastu rahvusvahelisi kaarte. Sularahaautomaadid asuvad nii riigisiseste kui ka rahvusvaheliste terminalide saabumissaalides.

Joogivesi

Rahvusvahelises terminalis on kohe pärast turvakontrolli (väljumisväravate 1 ja 2 vahel) külma ja sooja vee automaadid. Siit saate oma tühja veepudeli tasuta tõmmata.

Suitsuruumid

Mõlemas terminalis on pärast turvakontrolli ka välitingimustes asuv suitsetamisterrass.

  • Rahvusvaheline terminal - 2. korrus
  • Riigisisene terminal - 3. korrus

Dušid

Terminalis ei ole avalikke dušše. Ainsad võimalused on duššid mõnes premium-ooteruumis või massaažikeskuses, kus saate pärast massaaži loomulikult duši all käia.

Ükski spaa ei paku siiski ainult dušši võimalust ilma massaažita.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.