Hotellid Bali lennujaama läheduses

Uluwatu

Leidke parim majutus, kui jõuate Balile või enne saarelt lahkumist.

Terminali hotellid

Kasutage rahvusvahelise terminali üldkasutatavas piirkonnas asuvat kapselhotelli. passgo digital hotel airport bali hinnad alates 25 usd.

Hotell sobib ideaalselt lühikeseks ööbimiseks pärast öösel saabumist. Igal külalisel on kinnine kabinet voodiga ning ühine dušš ja tualett. Hotell on kaasaegne ja väga puhas.

Otse rahvusvahelise terminali vastas, siis peatute väga hea kvaliteediga klassikalises Novotel Bali lennujaamas ****, mille hinnad on alates 75 usd. Jalutuskäik rahvusvahelisse terminali on 1 minut. Riigisisene terminal on umbes 3 minuti jalutuskäigu kaugusel.

Odavad hotellid läheduses

Kui otsite majutust puhtalt hinna järgi, on lennujaama vahetus läheduses mitu väga odavat kohalikku hotelli, mille hinnad algavad alates 15 usd öö kohta.

Madal hind vastab tavaliselt majutuse madalamale kvaliteedile. Me valime välja parima reitinguga majutuskohad, mis vastavad tavapärastele standarditele.

Hotellid Kuta rannas

Kuta kuulsa kuurordi lõunapoolseim rand algab vaid 3 minuti jalutuskäigu kaugusel lennujaamast. Pikendage viimasel päeval enne lendu oma viibimist mere ääres ja ööbige ühes terminalide lähedal asuvas hotellis.

  • Patra Bali Resort Villas ***** - luksuslik kuurort hea hinnaga alates 100 usd umbes 5 minuti jalutuskäigu kaugusel lennujaamast
  • Holiday Inn Express Baruna **** - traditsiooniline rahvusvaheline hotell hindadega alates 65 usd umbes 15 minuti jalutuskäigu kaugusel lennujaamast või tasuta hotellitransfeeriga.
 
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.