Transfeer Varna lennujaamas

Bulgaaria

Lennujaamas on üks uus terminal. Vana terminal on suletud ja seda ei ole juba pikka aega kasutatud. Lennujaamas on väga lihtne navigeerida, selle üldpindala on väike ja suunaviidad on selged.

Odavad hotellid Varna lennujaama lähedal

Terminal on ainult ühekorruseline. Väljastpoolt vaadatuna on väljuvate lendude saal paremal, saabuvate lendude saal aga vasakul.

Sisseregistreerimine ja turvakontrolli läbimine võtab umbes 30 minutit, kui teil on registreeritud pagas.

Vahetult turvakontrolli ala taga on väljumisväravad Schengeni ala riikidesse. McDonald'si restoranist paremal pool, läbige passikontroll ja minge läbi Schengeni ala mittekuuluvate riikide väljumisväravate juurde.

Terminali kaart on leitav lennujaama ametlikul veebilehel.

Kui kasutate Bulgaarias reisides ka Burgase BOJ lennujaama, siis ei jää märkamata, et terminalide paigutus ja arhitektuur ning teenindusrajatised on täiesti identsed Varna lennujaama omadega.

Transfeer lendude vahel

Varna lennujaam ei ole tüüpiline ümberistumise sõlmpunkt ja seetõttu ei ole seal ka otsetransiiditransiidi tsooni.

Kui kavatsete siin iseseisvalt ümberistuda, peate minema välja avalikku alasse, registreerima uuesti sisse ja minema tagasi läbi turvakontrolli.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.