Air Canada, SXM
Sint Maarteni Princess Juliana lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Saint Martin.

Transfeer Saint Martin lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 15. 2. 2024

Princess Juliana lennujaamas on üks terminal kõigi rahvusvaheliste ja kohalike lendude jaoks.

Kahjuks ei ole kauglende ja lähisaartele suunduvaid piirkondlikke lähilende eraldi, nii et kõik reisijad peavad saabumisel läbima turvakontrolli ja ootama ühises järjekorras passikontrolli.

Eraldi terminal on ainult eratellimuslendudel.

Hotellide hinnad St. Martinil

Terminal on kaasaegne ja avar ning nii avalikus kui ka transiitruumides on piisavalt istekohti. Teenindusrajatised on siiski ebapiisavad.

Passi- ja turvakontroll

Turvakontroll on tõhus ja isegi tipptunnil ei kuluta järjekorras kauem kui 20 minutit.

Passikontroll enne väljumist on kiire ja järjekorrad ei teki.

Seevastu pärast suurte lennukite saabumist Euroopast ja USAst, eriti pärastlõunal, võib passikontrolli järjekorras veeta üle 1 tunni.

Ümberistumine lendude vahel

SXMi lennujaam on oluline ümberistumispunkt Euroopast/USAst saabuvate lendude ja ümberkaudsetele saartele (St. Bartholomew, St. Eustatius, Anguilla või Saba) suunduvate lendude vahel.

Reisijatele, kellel on pardakaart lõppsihtkohta, on loodud spetsiaalne koridor, mis viib nad passikontrollist ja turvakontrollist mööda otse väljuvate lendude ootesaali.

Te ei pea oma pagasit jätkulennul kätte saama, kui olete ostnud oma jätkulennu ühe piletiga ühe broneeringuna.

Kui te kavatsete ümberistumist planeerida oma ümberistumist SXM-is iseseisvalt, siis jätke piisavalt varu. Kõikide kontrollide läbimine võib kokku võtta kuni 90 minutit. Lisaks sellele on halbade ilmastikuolude tõttu lennu hilinemine või isegi tühistamine tavaline, eriti piirkonna väikeste saarte lennujaamades.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.