Transport Paris Beauvais-Tille lennujaamast

Pariis

Lennujaama ei ole raudteeühendust, kuid see on ühendatud kõrvalasuva Beauvais' linna ja Pariisiga otsebussiga.

Pariisi kesklinna pääseb 90 minutiga 16,90 euroga, kui osta internetist aadressil terravision.eu.

Buss Pariisi

Lennujaamast Pariisi äärelinna metroojaamadesse sõidab 3 bussiliini, mida lennujaam korraldab koostöös Terravisioniga. Teine liin läheb otse ilma ümberistumiseta Pariisi Disneylandisse.

Täielikud sõiduplaanid ja teave on saadaval aadressil: aeroportparisbeauvais.com.

Pileteid saab mugavalt osta veebilehe kaudu terravision.eu.

 • Buss A01* - sõidab Porte Maillot'i jaama, mis asub Triumfikaare lähedal. Buss sõidab iga 25 minuti tagant mõlemas suunas ja sõiduaeg on umbes 1 tund ja 30 minutit, sõltuvalt liiklusest.
  • Ühendus metrooliiniga 1 ja RERi liinidega C ja E.
 • Buss A02 - sõidab Saint-Denis Université jaama Pariisi põhjapoolses äärelinnas. Buss sõidab iga 15 minuti tagant mõlemas suunas ja sõiduaeg on umbes 1 tund ja 15 minutit, sõltuvalt liiklusest.
  • Ühendus metrooliiniga 13
  • Viimane buss lennujaamast - 23:30
  • Esimene buss Porte Maillot'st - 3:00
 • Buss A03 - sõidab Pariisi lääneservas asuvasse La Défense'i jaama ja ainult 10 korda päevas. Seda liini teenindatakse ainult veebipõhise broneeringuga ja pileteid ei saa kohapeal osta.
  • Ühendus metrooliiniga 1 ja RERi liinide A, E rongidega.

*Liin A01 ei ole 2024. aasta juunist septembrini toimuvate olümpiamängude ajal ja umbes kuu aega enne/pärast olümpiamänge kasutusel.

Piletid kõikidesse sihtkohtadesse maksavad 16,90 eur Ühe suuna pilet täiskasvanutele ja 9,90 eur alla 11-aastastele lastele. Edasi-tagasi piletid maksavad 29,90 eur või 19,80 eur lastele. Pagas on hinna sees ja alla 4-aastased lapsed sõidavad tasuta.

Kui ostate pileti kohapeal bussipeatuse piletiautomaadist või piletikassast, maksate ühe suuna eest 18 eur ja edasi-tagasi 35 eur.

Osta bussipilet Pariisisse/ Pariisist

Lennujaama bussipeatus asub kahe terminali vahelisel alal, umbes 30 meetri kaugusel väljapääsust.

Teavet reisimise ja piletite kohta Pariisis leiate meie linna teejuhist.

Buss Beauvais'sse

Kui te suundute ainult Beauvais'sse, kasutage Corolis number 6 ja NA Navette Aeroport bussiliini. Mõlemad sõidavad kesklinna ja rongijaama.

Liin 6 sõidab umbes kell 7:00-20:30, NA aga varahommikul ja hilisõhtul umbes kell 4:30-8:00 ja 20:30-23:00. Lisaks kesklinnale teenindab NA liin ka kõiki Beauvais' suuremaid hotelle.

Täpseid sõiduplaane ja lisateavet leiate veebilehelt corolis.fr.

 • Buss nr 6 - pileti hind 1 EUR ja kehtib kogu kalendripäeva jooksul kõigil Beauvais' linnaliinidel, välja arvatud NA liinil.
  • Sagedus - 30 minutit tööpäevadel, 60 minutit nädalavahetustel ja pühadel.
  • Sõiduaeg jaama - 17 minutit
 • Buss NA - pileti hind 4 eur ja kehtib 48 tundi kõikidel Beauvais' linnaliinidel.
  • Sagedus - 60-90 minutit
  • Sõiduaeg jaama - 17 minutit

Pileteid saab osta ainult juhilt ja ainult sularahas. Kui teil ei ole sularaha, on ainus võimalus pileti ostmiseks OISE mobiilirakenduse kaudu (Google Play / App Store).

Beauvais'sse suunduvate busside peatus ei asu terminalide vahelises keskbussijaamas, vaid asub kõnniteel autorendihoone lähedal.

Buss + rong Pariisi

Kombinatsioon linnabussiliinist 6 lennujaamast Beauvais' jaama ja seejärel rongiga Pariisi kesklinna Nord jaama võib mõnel juhul olla odavam kui otsene bussiliin terminalist Porte Maillot'sse.

Rongipiletid tuleb siiski osta veebist vähemalt 2-3 päeva ette Prantsuse Raudtee veebilehe sncf-connect.com kaudu.

Ühe otsa pileti saab osta ette alates 5 eur pluss 1 eur bussipilet liinile 6. Kui aga ostate pileti kohapeal, on tavahind umbes 16 eur.

Rendiauto

Beauvais' lennujaam asub praktiliselt Prantsusmaa maal ja võib olla väga mugav lähtepunkt autoreisiks läbi Loode-Prantsusmaa.

Lennujaamas asuvad paljud tuntud ja kohalikud autorendifirmad, mille nädalase rendi hinnad algavad 260 eur.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Kõik autorendifirmad asuvad eraldi hoones bussijaama taga umbes 1 minuti jalutuskäigu kaugusel terminalist 2 ja 3 minuti jalutuskäigu kaugusel terminalist 1.

Buss Disneylandi

Jaamast sõidab ka otsebussiliin A05, mis ühendab terminalid (samad peatused, kust väljuvad bussid Pariisi) ilma ümberistumisteta Disneylandi kuurortiga Pariisi idaosas.

Buss A05 sõidab ainult neljapäeviti, reedeti ja laupäeviti 8 korda päevas mõlemas suunas.

 • Hind - 33 eur ühes suunas (edasi-tagasi piletile ei tehta allahindlust).
 • Sõiduaeg - 90 minutit
 • Broneerige piletid aadressil terravision.eu

Buss Amiens'ile

Bussiliin 601 peatub samuti lennujaamas, ühendades Beauvais' kesklinna Amiens'iga, kus saab ümber istuda näiteks Lille'i või Le Touquet'i rongile.

Buss 601 sõidab ebakorrapäraselt, umbes iga 2 tunni järel tööpäeviti ja 6-7 korda päevas nädalavahetustel ja riigipühadel. Sõiduplaan on leitav oise.fr veebisaidilt.

Ühe sõidu pilet maksab 1 eur ja ei ole oluline, kui pikk on sõit.

Pileti saab osta ainult juhilt sularahas või OISE mobiilirakenduse kaudu (Google Play / App Store).

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.