Transfeer Paris Beauvais-Tille lennujaamas

Pariis

Beauvais' lennujaamas on 2 terminali. Need ei ole omavahel otseselt ühendatud, kuid nende vahel saab kõndida 1 minutiga (vahemaa ca 50 m) kõnniteel (ainult avalikus piirkonnas).

Leia odavaid hotelle Beauvais' lennujaama lähedal

Terminalid ei ole jaotatud mingi selge võtme järgi. Mõlemad terminalid teenindavad nii Schengeni kui ka mitte-Schengeni lennuliine ning kõik lennufirmad kasutavad mõlemat terminali.

Terminal on alati piletil märgitud ja isegi kui te seda märgistust ei leia, ei ole vaja närviliseks jääda.

Nimelt on hooned üksteisele nii lähedal, et isegi kui te esimesel korral õiget ei leia, saate 5 minuti jooksul lühikese jalutuskäiguga kõnniteel vea hõlpsasti parandada.

Ümberistumine lendude vahel

Beauvais's tegutsevad ainult odavlennufirmad, seega on ümberistumised alati garanteerimata, st te olete kahest erinevast piletist üksi.

Ümberistumisel, isegi ühe terminali sees, tuleb alati minna välja, uuesti registreerida ja minna läbi turvakontrolli tagasi transiitväljakule.

Realistlik ümberistumise aeg ilma registreeritud pagasita on umbes 20-45 minutit, sõltuvalt julgestusjärjekorrast. Siiski ei soovita me kindlasti jätta lendude vahele vähem kui 2-3 tundi.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.