Transport Bridgetown lennujaamast

Barbados

Grantley Adamsi lennujaama saab kolmel viisil.

Autorent

Kui te ei taha olla piiratud sõiduplaanideta ühistranspordiga ja soovite saarel ringi sõita, siis on parim valik auto rentimine otse lennujaamas.

Väiksema auto rentimise hinnad nädalaks kõrghooajal (detsembrist aprillini) tõusevad umbes 450 usd-ni. Madalhooajal saab auto rentida nädalaks alla 300 usd.

Soovitame tungivalt broneerida auto aegsasti ette. Kohalike rendifirmade mahutavus on väike ja juhtub, et autod on välja müüdud kuni 2 kuuks.

Barbadosel sõida vasakul.

Üksikasjalikku teavet saarel sõitmise kohta leiate Barbadose sõidujuhendist.

Paljude autorendifirmade kontorid leiate pärast saabumisalast väljumist umbes 20 meetrit vasakule.

Takso

Lennujaamas on saadaval ainult ametlikult litsentseeritud taksod, mis asuvad kohe saabuvate lendude saali väljapääsu juures. Jalutage hinnakujunduslaua juurde ja töötaja suunab teid lähima takso juurde. Kuigi autod ei ole varustatud arvestitega, saate tänu välja pandud hinnateatmikule hinna ette teada.

Takso eest saab maksta ainult sularahas, kasutada saab nii Barbadose kui ka USA dollareid.

Näiteks Bridgetowni kesklinna saab maksta 74 bbd, Hastingsi ja Rockley ümbruse kuurortidesse 67 bbd ja Holetownisse 125 bbd.

Buss ja ZR

Lennujaama saab sõita ka ühistranspordiga, mida pakuvad tavalised bussid (sinised või valged), väikebussid (kollased, sinise triibuga) ja "ZR-d" ehk ühistaksod, mis sõidavad regulaarset marsruuti. Need on väikesed valged bordoopunase triibuga kaubikud.

Bussid, väikebussid ja ühistaksod (ZR) maksavad alati 3,50 bbd ühe sõidu eest, olenemata sellest, kas sõidate ühe peatuse või kogu saare ulatuses. Tasuda saab ainult sularahas ja ainult Barbadose dollarites.

Tavaliste busside puhul peab teil olema täpne summa või sõita kõrgema hinnaga. Seda seetõttu, et raha visatakse juhi juures asuvasse kasti, kellel ei ole võimalik seda tagasi anda. Väikebusside ja ZRide puhul on ebatäpne summa tagastatav.

Ühistaksode (ZR) puhul makstakse väljumisel juhile või sõidu ajal kollases särgis konduktorile. Väikebussidel on siis tavaliselt konduktor (jällegi kollases särgis), kellele maksate sõidu ajal.

Bussipeatus asub peateel umbes 100 meetri kaugusel terminalist. Kui te väljute saabuvate lendude saalist, möödute taksopeatusest ja kõnnite üle parkla. Bussiootepaviljon on terminalist nähtav. Bridgetowni suund on vasakule.

  • ZRs - 3D-liin kulgeb maanteel 7 (Oistins'i, St Lawrence'i, Worthingi, Rockley, Hastingi, Carlisle Bay kaudu) Bridgetownis asuvasse Constitution River Terminalisse. Sõidab ebaregulaarselt (kui on täis) umbes kell 6:00 hommikul kuni südaööni, tavaliselt vähemalt iga 15-30 minuti tagant.
  • Väikebussid - paljud liinid järgivad sama marsruuti kui 3D liini ZR-d, kuid jätkavad lennujaamast ka teistpidi Sam Lord's Castle'i või Six Roadsi suunas. Väikebussid sõidavad samuti ebakorrapärase intervalliga, tavaliselt vähemalt 1-2 korda tunnis.
  • Bussid - need on ainsad, millel on täpsed väljumisajad terminalidest, kuid sõidavad lennujaama/väljakult ainult paar korda päevas, täpsemalt liin 27 Bridgetowni kaudu Speightstownisse ja liin 54C kiirtee kaudu Speightstownisse.

Üksikasjalikku teavet ühistranspordiga reisimise kohta leiate Barbadose reisijuhist.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.