Teenused Bridgetown lennujaamas

Barbados

Uurige, millised teenused ja rajatised on Barbadose lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Odavad hotellid Barbadosel

Internet ja wi-fi

WiFi-ühendus on tasuta ja piiramatu, kuid saadaval ainult väljuvate lendude piirkonnas pärast turvakontrolli. Avalikus fuajees ja saabumisalas wifi ei ole saadaval.

Bridgetowni lennujaamas ei ole palju mobiilsideoperaatorite müügipunkte. Hankige Barbadose andmeside e-sim kiiresti ja lihtsalt veebist airalo.com.

Restoranid ja kauplused

Väljuvate lendude ootesaalis (check-in'i laudade juures) on Barbadose kiirtoiduketi Chefette' i filiaal (9.00-9.00). Turvakontrolli taga on väike toidupood, kus on Subway müügipunkt, üks klassikaline restoran ja mitu väiksemat pizza- või baguette'i poodi.

Transiiditsoonis saab osta ka suveniire, kaupu tollimaksuvabas poes või postkaarte, mida saab sisse visata postkasti, mis asub samuti turvakontrollipunkti taga. Postmarke müüakse postkontoris, mis asub avalikus tsoonis (kuid suletakse kell 14:30).

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Barbadose lennujaamas puudub valuutavahetusvõimalus.

Royal Bank of Canada sularahaautomaat asub saabumis- ja väljumishallide vahelises avalikus tsoonis. Barbadosel saab aga seaduslikult maksta USA dollarites.

Pagasi hoiustamine

Bridgetowni lennujaamas ei ole pagasiruumi.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.