TAP Air Portugal pagas

TAP

TAP Air Portugaliga reisides on teil õigus tasuta kaasa võtta vähemalt 2 käsipagasiühikut.

Käsipagas

Piletite hind sisaldab alati kahe käsipagasiühiku tasuta vedu ühe reisija kohta. Käsipagas peab olema järgmiste mõõtmetega:

  • 55 x 40 x 20 cm ja kuni 8 kg.
  • 40 x 30 x 15 cm kuni 2 kg.

Teil on õigus sellele pagasitoetusele ka siis, kui ostate kõige odavama soodushinna.

Teil ei ole veel hotelli? Saa allahindlusi Booking.com-i kaudu

Põhja-Ameerikasse või Põhja-Ameerikast reisivatele äriklassi reisijatele kehtib sama käsipagasi piirmäär. Euroopasse, Aafrikasse või Lõuna-Ameerikasse suunduvatel äriklassi reisijatel on lubatud kaasa võtta 2 suuremat käsipagasit ja 1 väiksemat käsipagasit eelmise suurusega.

Kui võtate salongi kaasa rohkem kui ühe koti, tuleb maksta 70 eur suurune pardatasu.

Registreeritud pagas

Registreeritud pagas on hinna sees alates põhihinnast. Kui ostate pileteid otse flytap.com-ist, kuvatakse pagasi- ja piletihinna valiku ajal pagasi- ja piletihinna valikud.

Konkreetsed piirangud registreeritud pagasi kohta on järgmised:

Riigisisesed lennud Euroopa ja Maroko vahelised lennud Rahvusvahelised lennud
Discount - - -
Basic - - 23 kg
Classic 23 kg 23 kg 23 kg
Plus 2 korda 23 kg 23 kg 2 korda 23 kg
Executive 2 korda 32 kg 2 korda 32 kg 2 korda 32 kg
Top Executive 2 korda 32 kg 2 korda 32 kg 2 korda 32 kg

Pagasi saab osta ka hiljem soodus- ja põhihinna eest. Ühe Euroopa-sisese reisi eest tuleb siiski tasuda umbes 30 eur ja kontinentidevahelise lennu eest kuni 100 eur.

Pagasitoetus tasub ära, kui reisite rohkem kui ühest inimesest koosnevas grupis ja reisiks piisab 1 pagasiühikust. Kui iga reisija vajab pagasit, on parem osta piletihind, mis sisaldab vajalikku arvu registreeritud pagasit.

Lastepagas ja lapsevankrid

TAP Air Portugal veab tasuta väikelaste lapsevankreid. Kokkupandava lapsevankri, autoistme või reisivoodi saab tasuta registreerida.

Kui lendate Basic-tariifiga või kallimalt, saate alla 2-aastaste lastega registreerida 1 lisakoti kuni 10 kg kaaluva koti. Üle 2-aastastele lastele kehtib valitud piletihinna puhul pagasitoetus nagu täiskasvanutele.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.