FlyDubai pardateenused

Ärge oodake lennu ajal liiga palju. Tegemist on klassikalise odavlennuga, kuid siiski toredate soodustustega.

Lennuajal saab värskendavaid jooke osta vaid piiratud mahus, vaata pilti lennuki toitlustusmenüüst.

Pikemate lendude puhul on seega ideaalne valida ja osta sooja toitu flydubai-s Manage my Booking või omada pileteid VALUE-tariifiga, mis sisaldab juba sooja toitu.

Nn Standard Meal, mis sisaldub VALUE-tariifis, on portsjon sooja toitu ja tassitäis vett. Toit on maitsev ja portsjonid on helded. Pikematel lendudel jagab salongipersonal ka kuuma tee ja kohvi, mida nad pakuvad kõigile reisijatele.

Kõigil lendudel on olemas ka pardameelelahutussüsteemIFE ehk inflight entertainment system (pardameelelahutussüsteem). Saate ekraanilt jälgida lennu kulgu või kuulata tasuta muusikat. Kõrvaklappide jaoks on klassikaline 3,5 mm pistikupesa.

Kui soovite vaadata filme, seriaale ja telesaateid, peate ostma paketi. Sest 20 aed saate sarjad ja telesaated ning 40 aed saate lisaks veel terve rea filme. Saate filme sirvida ja seejärel otsustada, kas osta pakett.

Ostmine toimub füüsilise krediitkaardi laadimisega.

Tekke ja patju turistiklassi reisijatele ei ole saadaval.

Transfeer Dubais

Küsimused nagu "Kas ma saan teha ühe tunni pikkuse vahemaandumise Dubais?" on väga levinud. Vastus on jaatav.

Lennufirmad ei müü kunagi pileteid, millega ei saa lennata. Dubai terminal 2 on väga väike ja teil on ümberistumiseks vaja maksimaalselt 20 minutit.

Siiski võite valida ka terve päeva kestva ümberistumise, mille jooksul saate tutvuda Dubai ja Jumeirah Beachiga. Lisateave transpordi kohta Dubai lennujaamast.

Uus lennuliin Dubaisse Bangkoki on alates 2018. aasta märtsist tühistatud ja flydubai on alustanud tihedat koostööd Emiratesiga. Reisijad lendavad seega Prahasse flydubai ja sealt edasi Emiratesiga. Saate oma pardakaardid kätte Prahas, samuti saate oma pagasi kätte lõppsihtkohas. Transittsooni bussid pakuvad ümberistumisi 2. ja 3. terminali vahel.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.