FlyDubai pagas

Lennupileteid flydubai-st ostes on soovitatav pöörata tähelepanu ostetavale hinnapaketile. LITE-põhihinna puhul pakub lennufirma tavaliselt ainult käsipagasit, kuid väga väikese lisatasu eest saate VALUE-pileti, mis sisaldab registreeritud pagasit, jooke ja võimalust piletit muuta. Hinnavahe on tavaliselt umbes 7 eur ühes suunas.

Käsipagas

Käsipagas / käsipagas on flydubai-l alati tasuta. Turistiklassi reisijatel on 1 tükk, äriklassi reisijatel 2 suurt käsipagasit. Lisaks võib kaasa võtta väiksema isikliku koti. Mõõtmed ja kaal on järgmised:

  • käsipagas: 55x38x20 cm ja 7 kg
  • väike kott: 33x25x20 cm

Mõlemad kotid võtate pardale kaasa ja need on iga piletiga tasuta. Lisateavet leiate veebilehelt flydubai.com/hand-baggage.

Registreeritud pagas

Registreeritud pagasi saab osta koos iga piletiga, kuid soovitav on pileti ostmisel valida VALUE-hind, mis sisaldab registreeritud pagasit.

Teie pagasi maksimaalne kaal sõltub marsruudist, millega te lendate.

Näiteks lennul Prahasest Dubaisse on standardkaal 20 kg, lennul Dubaisse Sri Lankale on see LITE-tariifil isegi 30 kg ja VALUE-tariifil turistiklassi reisijatele 40 kg.

Registreeritud pagasi maksimaalne suurus on 75x55x35 cm.

Ümberistumise korral antakse teie pagas automaatselt üle ja võetakse vastu lõppsihtkohas.

Lapsevankrid

Väikeste lastega reisides veetakse lapsevankrid alati tasuta. Saate oma lapsevankri registreerimislauas märgistada ja kas anda selle otse ära või hoida seda kuni lennuki pardale minekuni, kus saate selle jätta lennukist väljapoole. Seejärel saate lapsevankri kätte selleks ettenähtud pagasi kättesaamise kohast - ülekaalulisest pagasi kättesaamise kohast.

Kuni 2-aastaste laste puhul võite registreerida kuni 10 kg kaaluvat pagasit, kui teie piletid sisaldavad ka tasuta registreeritud pagasit (VALUE-hind ja kõrgem).

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.