Corendon Airlines registreeruge lennule

Corendon Airlines

Corendon Airlines pakub tasuta veebipõhist lennule registreerimist. Lennuväljal registreerimine on tasuline.

Odavaimad hotellid meie allahindlusega Booking.com'il

Esitatud teave kehtib ainult eraldi ostetud piletite kohta. Kui teil on Corendon Airlines'iga reisibüroo korraldatud tšarterlend, võivad tingimused erineda ja te peate järgima reisitingimusi.

Online-registreerimine

Saate lennule registreerida internetis 72 tundi kuni 5 tundi enne planeeritud väljalendu.

Hurghada HRG, Kayseri ASR, Adana ADA, Trabzon TZX ja Zonguldak ONQ lennujaamades peate isegi veebipõhise registreerimise korral minema lennule registreerimise leti juurde, et saada väljatrükitud pardakaart. Online-registreerimine on endiselt kohustuslik, ilma selleta tuleb teil maksta lennujaama check-in tasu.

Online-registreerimine ei ole võimalik kõikides lennujaamades ja seal, kus seda ei ole võimalik kasutada, on teil automaatselt võimalus teha tasuta lennule registreerimine lennujaamas.

Loetelu saadavalolevatest lennujaamadest, kus on võimalik teha online check-in, leiate veebilehelt corendonairlines.com/online-check-in.

Lennule registreerimine lennujaamas

Lennujaamas saate tasuta lennule registreerida ainult FLEX- ja PREMIUM-hindade puhul. Muul juhul on registreerimine tasuline.

Kui reisite koos reisibürooga, teavitatakse teid check-in võimalusest enne väljalendu.

Ööriigipagasi registreerimine

Düsseldorfi DUS ja Kölni CGN lennujaamades pakutakse spetsiaalset teenust. Siin saate oma pagasit 5 euro eest lennule eelneval ööl registreerida järgmistel kellaaegadel:

  • Väljumine Düsseldorfist: pagasi registreerimine kell 18:00-20:00 lendudele, mis väljuvad järgmisel päeval enne 08:00.
  • Väljumine Kölnist: pagasi registreerimine 18:00-20:00 järgmisel päeval väljuvatele lendudele kuni 10:00.

Ainult 1 isik saab pagasit registreerida, kuid tal peavad olema kõigi teiste reisijate reisidokumendid.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.