Corendon Airlines pagas

Corendon Airlines

Corendon Airlines on üks neist lennufirmadest, kes hoiab tasuta pagasivõimalused minimaalseks. Kui otsite kõige odavamat lennupiletit, olge valmis, et kaasa võetakse ainult isiklikud esemed.

Lihtsustatud ülevaate Corendon Airlinesi pagasi kohta leiate alljärgnevast tabelist:

Tariif Isiklik ese Käsipagas Registreeritud pagas
Promo 1x 3kg - -
ECO - 1x 8kg -
FLEX 1x 3kg 1x 8kg 1x 23kg
PREMIUM 1x 3kg 1x 8kg 2x 20kg
Lapsed kuni 2 aastat - - 1x 10kg

Ülaltoodud teave kehtib ainult eraldi ostetud piletite kohta. Kui teil on Corendon Airlines'iga korraldatud tellimuslend reisikorraldaja poolt, võivad tingimused erineda ja te peate järgima reisitingimusi.

Odavaimad hotellid meie allahindlusega Booking.com-is

Käsipagas

Ülaltoodud tabeli järgi on selge, et kõigil ei ole õigus samale arvule ja tüübile pagasile. Teil on standardne käsipagas ECO-hinna baashinnas. Kui teil on aga õnn osta kõige odavamad piletid Promo-tariifiga, siis on teil ainult üks isiklik pagas kaasas. Mõõtmed on järgmised:

  • Käsipagas: (kaal 8 kg): 55 x 40 x 25 cm (kaal 8 kg).
  • Isiklik ese: 40 x 30 x 15 cm (kaal 3 kg).

Promo-tariifis on teil võimalus osta broneerimisel suurem käsipagas ca 10 eur eest või registreeritud pagas alates 25 eur sõltuvalt kaalust. Kui te ei vaja suuremaid lisateenuseid, tasub pigem osta kõige odavamad piletid ja siis vajadusel lisapagasi osta, kui osta piletid kõrgema hinnaga.

Pagasi saate lisada oma broneeringule aadressil corendonairlines.com/additional-services.

Registreeritud pagas

Registreeritud pagas ei kuulu standardselt piletihinna hulka. See sisaldub ainult kallimates FLEX- ja PREMIUM-hindades. Odavamatel piletihindadel saate siiski igal ajal kuni lennule registreerimiseni pagasit osta.

Registreeritud pagasi hind arvutatakse kaalu järgi.

Saate valida 15 kg-st 40 eur kuni 32 kg-ni 60 eur eest ühe tüki kohta ja võite osta kuni 9 pagasiühikut inimese kohta. Hinnatasemed vt pildilt.

Lastekärud lastele

Lastekärusid veetakse tasuta kõigile väikelastele, olenemata nende vanusest. Võimalus on vedada ainult 1 tükk, ülejäänud on juba tasulised vastavalt kaalule.

Kuni 2-aastastel lastel on õigus vedada registreeritud pagasit kuni 10 kg.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.