Corendon Airlines hilinenud ja tühistatud lennud

Corendon Airlines

Kuigi tegemist ei ole Euroopa lennufirmaga, on teil lennu hilinemise või tühistamise korral tõenäoliselt võimalik saada rahalist hüvitist kuni 600 eurot inimese kohta.

Tegelikult peab vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele (EÜ) nr 261/2004 selle õigusakti reguleerimisalasse kuuluv lend olema Euroopa lennuettevõtja või lähtuma Euroopa Liidu lennujaamast, mis on täidetud vähemalt ühes osas.

Lisaks sellele, kui teie lendu korraldab Corendon Dutch Arilines või Corendon Airlines Europe'i Euroopa haru, on teil õigus saada hüvitist ka siis, kui teie lend väljub väljaspool Euroopa Liitu.

Hüvitise saamine lennu hilinemise eest

Lennufirmaga suhtlemise keerukuse tõttu soovitame teil taotleda hüvitist otse spetsialiseerunud agentuuride kaudu.

Corendon Airlinesi lennu hilinemine

Kui lend hilineb väljumislennuväljal 2 tundi või rohkem, peab Corendon Airlines pakkuma teile tasuta värskendust, mis on proportsionaalne hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal on 3 tundi või rohkem, on teil õigus saada ka rahalist hüvitist 250 eur kuni 600 eur sõltuvalt kahe lennujaama vahelisest vahemaast.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui hilinemine on Corendon Airlinesi süü. Lisateavet leiate jaotisest Lennu hilinemise eest makstav hüvitis.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
kuni 1 500 km 3h+ 250 eur
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur
üle 3 500 km 3h+ 300 eur
üle 3 500 km 4h+ 600 eur

Tühistatud lend Corendon Airlinesiga

Kui Corendon Airlines tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algne piletihind.

Kui teie lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Loe selle kohta lähemalt artiklist Lennu tühistamise eest makstav hüvitis.

Saate kuni 600 eur

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.