Azores Airlines registreeruge lennule

Azores Airlines'i lennukid Ponta Delgada lennujaamas

Azores Airlines on klassikaline võrguettevõtja ja pakub lennujaamas tasuta lennule registreerimist.

Check-in lennujaamas

Lennujaamas pakutakse tasuta lennule registreerimist kõigis lennujaamades, mida Azores Airlines teenindab. Lettide avamise ja sulgemise ajad on järgmised:

  • Riigisisesed lennud - letti avatakse 120 minutit ja suletakse 45 minutit enne väljumist (Lissabonist väljuvate lendude puhul 60 minutit enne väljumist ja Portost väljuvate lendude puhul 50 minutit enne väljumist).
  • Rahvusvahelised lennud - letid avatakse 180 minutit ja suletakse 60 minutit enne väljumist (Bostonist ja Cabo Verdest väljuvate lendude puhul suletakse 75 minutit enne väljumist).

Üksikasjalikud kellaajad, sealhulgas Azores Airlines'i lennud, leiate veebisaidilt: azoresairlines.pt/check-in/times.

Kas teil ei ole veel hotelli? Saa soodustusi Booking.com'is

Online check-in

Saate ise veebipõhiselt sisse registreerida oma mobiiltelefoni või arvuti kaudu. Sisseregistreerimine on võimalik 48 tundi enne väljumist ja hiljemalt 75 minutit enne väljumist saate genereerida pardakaardi.

Saate oma pardakaarte hoida telefonis ja näidata lennujaamas oma QR-koodi mobiiltelefoni ekraanilt.

Kõige mugavama veebipõhise lennule registreerimise jaoks kasutage Azores Airlinesi mobiilirakendust.

Istekoha valik

Saate valida oma konkreetse istekoha lennukis tasu eest, mis ulatub 10 eur kuni 50 eur sõltuvalt lennu pikkusest ja istekoha tüübist.

Kui te ei vali istekohta, määratakse teile tasuta juhuslik istekoht. Kui reisite rohkem kui ühest inimesest koosnevas grupis, paigutab süsteem teid koos.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.