Azores Airlines lühidalt

Azores Airlines'i lennukid Ponta Delgada lennujaamas

Azores Airlines, mis kuni 2016. aastani kandis nime SATA International Airlines, on Portugali lennufirma, mille peakorter asub Ponta Delgada PDL-is, mis on Assooride suurim lennujaam, kuid mis lendab ka Terceira, Funchali (Madeira), Lissaboni ja Porto lennujaamadest.

Azores Airlines'i kaubamärk on SATA Air Acores 'i tütarettevõte, mis teenindab Assooridelt rahvusvahelisi ja pikemaid riigisiseseid lennuliine.

Broneerige majutust Assooridel

Azores Airlinesi lennukid on eristatavad oma originaalse värvilahenduse järgi. Suurel osal lennuki kerest on ingliskeelne kiri, mis väljendab ühe sõnaga tunnet, mida reisijad Assooride külastamisel saavad. Igal lennukipargi lennukil on kere peal erinev kiri.

Lennuki rooli on kaunistatud stiliseeritud haukaga, linnuga, mille järgi Assoorid on nime saanud. Lind koosneb 9 geomeetrilisest kujundist, mis sümboliseerivad 9 Assooride saart.

Ettevõtte lennukipark koosneb Ameerika kauglendude jaoks kasutatavatest uusimatest lennukitest Airbus A320neo, Airbus A321neo ja Airbus A321LR.

Azores Airlines
S4
IATA-kood
-
Allianss
Portugal
Päritoluriik
01. 12. 1990
Asutatud

Lisanippe lendamiseks saate Azores Airlines

Kui lendate Azores Airlines veebilehega esimest korda või korduvalt, tutvuge meie praktiliste nõuannete ja soovitustega: