Azores Airlines hilinenud ja tühistatud lennud

Azores Airlines'i lennukid Ponta Delgada lennujaamas

Kas teie lend Azores Airlinesiga on tühistatud või hilinenud 2 tundi või rohkem? Siis on teil õigus saada hüvitist kuni 600 eur inimese kohta.

Võite nõuda hüvitist otse lennuettevõtjalt või lihtsalt ja tasuta spetsialiseerunud agentuuridelt.

Hüvitise taotlemine

EÜ määruse nr 261 kohast hüvitist kohaldatakse kõigi Azores Airlines'i lendude suhtes, kuna lennuettevõtja on registreeritud Portugalis, mis on ELi liikmesriik.

Lennu hilinemine Azores Airlinesiga

Kui lend hilineb väljumisväravas 2 tundi või kauem, peab Azores Airlines pakkuma teile tasuta jooke, mis on proportsionaalsed hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal on 3 tundi või rohkem, on teil õigus saada rahalist hüvitist 250 kuni 600 eurot, sõltuvalt kahe lennujaama vahelisest vahemaast.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui hilinemine on Azores Airlines'i süü. Lisateavet leiate artiklist Lennu hilinemise eest makstav hüvitis.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
Kuni 1 500 km 3h+ 250 eur - taotlege internetis
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur - kandideerimine internetis
üle 3 500 km 3h+ 300 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 4h+ 600 eur - taotlus internetis

Tühistatud lend Azores Airlinesiga

Kui Azores Airlines tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algne piletihind.

Kui teie lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Kust taotleda hüvitist

Hüvitist saate taotleda otse lennuettevõtjalt, kasutades veebilehel olevaid kontaktandmeid: azoresairlines.pt/contact-us/claim.

Sageli püüavad lennuettevõtjad siiski vältida hüvitist ja venitada kogu nõude menetlemist, ignoreerides ja valetades, seega pöörduge otse agentuuri poole.

Saage kuni 600 eur

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.