Venice
Veneetsia Treviso A. Canova lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Veneetsia Treviso.

Transport Veneetsia Treviso lennujaamast

David Eiselt ajakohastatud 28. 1. 2024

Lennujaama sõidavad ainult otsesed bussid ja üks linnaliin Treviso raudteejaama.

Vaata hotelle Veneetsias

Otsebuss Veneetsia ja Mestre

Terravisioni (Barzi Bus) või ATVO otsebussid on kiireimad transpordivahendid Veneetsiasse ja Mestre'sse. Sõit Veneetsiasse kestab 40-50 minutit, Mestre'sse 30-40 minutit, sõltuvalt liiklusest.

Terravision (Barzi buss)

Odavamat sõitu pakub Terravision, mis sõidab 10 eur eest ühes suunas või 18 eur eest edasi-tagasi. Hind on sama nii Veneetsiasse kui ka Mestre'sse. Veneetsias peatub see Venezia Tronchetto jaamas (vt kaarti), kust saab 4 minutiga 1,50 eur eest automaatkäiguga või 10-15 minutiga jalgsi kesklinna Piazzale Romale.

  • Osta pilet - Terravision.eu
  • Sõiduplaan järgib lennugraafikut
  • Bussid sõidavad Barzi Bussi poolt
  • Kui te ei jõua oma ümberistumisega, saate tasuta kasutada järgmisi busse

ATVO

ATVO bussid sõidavad 12 eur ühe suuna või 22 eur edasi-tagasi. Nagu Terravision, sõidab ka ATVO sõiduplaani järgi. Eeliseks Terravisioni ees on peatus Veneetsias otse Piazzale Romal.

Suvel toimuvad hooajalised liinid Jesolo, Cavallino, Eraclea, Bibione ja Lignano mereäärsetesse kuurortidesse. Reisiteavet leiate ATVO veebisaidilt.

Avalik buss Trevisosse + rong Veneetsiasse

Odavam variant läheb Treviso raudteejaama kaudu. See variant kestab lennujaamast Veneetsiasse umbes 90 minutit.

Lennujaamast Treviso Centrale jaama sõidab viis bussiliini, mis kestavad umbes 10-15 minutit.

Ühistranspordi liinid

Pilet allpool loetletud liinidele maksab 1,80 eur ja seda saab osta MoMUp mobiilirakendusest (saadaval: Google Play / App Store) - valige "Servizio Urbano" ja seejärel "Urbano 100'".

Ametlikku piletit saab osta ka saabumisalas asuvast ATVO stendist, kuid seal öeldakse sageli, et neil on ainult 48-tunnine pilet hinnaga 5 eur.

Juhilt ostetud pilet maksab 4 eur ja selle eest saab maksta ainult sularahas.

  • Liin 6 (vaata sõiduplaani) - sõidab iga 30 minuti tagant (pühapäeviti kord tunnis) terminalist 50 meetrit paremal asuvast peatusest, teel jaamast lennujaama, sisenege F.S. De Gasperi peatuses (vt kaarti).
  • liinid 101, 102, 102 (vt sõiduplaani) - sõidavad kumulatiivselt umbes 2-3 korda tunnis (pühapäeviti 1-2 korda tunnis) terminalist 50 meetri kaugusel paremal asuvast peatusest. Lennujaama suunas peatuvad liinid linnadevahelise bussipeatuse juures (vt kaarti).

Bussid ei kata siiski kogu lennugraafikut ja sõidavad ainult umbes kell 6:00 kuni 21:00.

Treviso AirLink

Spetsiaalne lennujaamabuss sõidab otse terminalist. Lennujaama poole suunduva peajaama peatuses saate bussi siseneda otse väljapääsu ees olevast peatusest (vt kaarti).

Bussid sõidavad umbes kell 6:20 kuni 23:50 ja üksikasjalik teave on kättesaadav veebilehel: mobilitadimarca.it/en.

Pileti hinnaga 5 eur saab osta Treviso AirLinki stendilt saabuvate lendude saalis või MoMUp mobiilirakenduse kaudu. Valige viimane valik "Treviso Airlink 2 päeva kaart".

Pilet kehtib 48 tundi kõikidel Treviso marsruutidel.

Samuti saate osta kombineeritud pileti selle ühenduse jaoks rongiga trenitalia.com veebilehe või kõigis jaamades asuvate automaatide kaudu. Hind on sama, kui ostaksite kaks eraldi piletit.

Rong Treviso - Mestre - Veneetsia

Treviso Centrale jaamast saab osta rongipileti 3 ,80 eur eest. Enne rongile minekut märgistage see jaamahoones asuvas valideerijas teel perroonile.

Treviso jaamast saab sõita ka otserongiga teistesse Itaalia sihtkohtadesse, näiteks Padova (5,20 eur) või Vicenza (5,90 eur). Treviso ja Mestre või Veneetsia vaheliste ühenduste (umbes 6 korda tunnis) täpsed ajad on leitavad trenitalia.com veebisaidilt.

Marco Polo lennujaama

Kui kavatsete ümberistuda Treviso ja Marco Polo lennujaama vahel, sõitke kõigepealt Veneetsiasse (vt eespool jaotist "Lennujaamatransfeerid") ja istuge ümber bussiliinidele 5, 15 või ATVO lennujaamabussidele. Pilet Mestrest Marco Polo lennujaama maksab 8 eur, seega kokku maksate 18 eur.

Lennujaamade vahel ei ole otseühendust.

Buss Padovasse

Lennujaama ees peatub ka piirkondlik bussiliin 101, mis viib teid lisaks Treviso kesklinnale ka Padova ajaloolisse linna.

Bussipeatus asub umbes 50 meetri kaugusel terminalist peateel Treviso bussipeatusele vastupidises suunas (st terminalist vasakule vaadates).

Liin 101 sõidab iga 30 minuti järel umbes kell 5:20-20:20 esmaspäevast laupäevani. Pühapäeviti ja riigipühadel sõidab see umbes kord tunnis ning sõiduplaani leiate veebilehelt: mobilitadimarca.it/en.

Pilet maksab 6,40 eurot ja seda saab osta juhilt sularahas või MoMUp mobiilirakendusest (saadaval: Google Play / App Store).

Peatuste kaart

Orienteerumise hõlbustamiseks vaata iga vedaja peatuste asukohti lennujaamas ja linnakeskustes.

Bussipeatused Treviso lennujaamas

Bussipeatused Veneetsias ja Mestres

Bussipeatused linnas Treviso

Avatar uživatele
David Eiselt

David on Cestee asutaja ja tegevjuht. Ta on ka innukas reisija, kes on teinud 302 lendu ja külastanud 49 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.