Toronto
Toronto Pearsoni lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Toronto Pearson.

Transfeer Toronto Pearson lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 4. 9. 2023

Lennujaamas on kaks terminali - 1 ja 3. Terminal 1 on üks maailma suurimaid ja teenindab peamiselt Air Canada ja teisi Star Alliance'i lennufirmasid. Lennuettevõtjate üksikasjalik jaotus terminalide kaupa:

  • Terminal 1 (gates d, e, f): Air Canada, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Emirates, Eurowings, LOT, Lufthansa, Lynx Air, SAS, Swiss, TAP, Turkish Airlines, United.
  • Terminal 3 (gates a, b, c): Aer Lingus, Air France, Air Transat, American Airlines, British Airways, Canada Jetlines, Condor, Delta Air Lines, Flair, Icelandair, KLM, Porter Airlines, Qatar Airways, Swoop, Virgin Atlantic, Westjet.

Broneeri hotell YYZ lennujaama lähedal

Liikumine terminalide vahel

Terminalide vahel ümberistumine ei ole võimalik transiiditsooni kaudu, vaid kaks hoonet ühendab tasuta automatiseeritud rong, mis sõidab 24 tundi ööpäevas. Kui teil on ühe broneeringuga jätkulennud, ei ole terminalide vahel ümberistumine siiski tavapärane. Teid kantakse alati ümber ühe terminali piires, mis on väga selge.

Terminalide vahel sõidab tasuta automaatne rong "Terminal Link", kuid te peate alati minema kogu tee välja ja järgima "Terminal 1" või "Terminal 3" tähiseid. Rong sõidab 24 tundi ööpäevas 2-5-minutilise intervalliga ja sõit terminalide vahel kestab 2 minutit.

Ümberistumine lendude vahel

Kui teil on Torontos ühe broneeringu raames ostetud transfeer, siis enamikul juhtudel toimub ümberistumine ainult ühe terminali piires.

Selge ülevaate transfeeriteabest leiate lennujaama veebilehelt: torontopearson.com/en/connections

Kas ma pean läbima immigratsiooni ja võtma oma pagasi vastu?

Erinevalt USA lennujaamadest on Kanada lennujaamades eraldi transiitala. Kui te vahetate Torontos ühe broneeringuga lennukit, kontrollib teie lennufirma tõenäoliselt teie pagasi lõplikku sihtkohta läbi, nii et te ei pea üldse Kanadasse sisenema - te jääte transiittsooni.

Loomulikult kehtib see ainult siis, kui te vahetate ümberistumist rahvusvaheliselt lennult rahvusvahelisele lennule. Kui te istute ümber Kanada siselennule, peate läbima immigratsiooniprogrammi. Lennufirma võib siiski saata teie pagasi teie lõppsihtkohta, see on alati iga juhtumi puhul eraldi.

Te peate alati oma pagasi kätte võtma ja selle uuesti registreerima, kui te vahetate rahvusvahelist lendu riigisisese lennu vastu.

Toronto lennujaamas on olemas USA sisserände eelkontrollpunkt, nii et kui teil on jätkulend Torontos USA-sse suunduvale lennule, ei pea te USA-sse saabudes läbima sisserände kontrolli.

Kas mul on vaja eTA-d?

Isegi kui te ainult vahetate ümberistumist rahvusvaheliselt lennult rahvusvahelisele lennule, peate Kanadasse sisenemiseks hankima eTA. Seda saab mugavalt ja tasu eest teha internetis aadressil 7 cad.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.