Teenused Tirana lennujaamas

Tirana

Uurige, millised teenused ja rajatised on Tirana lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Odavad hotellid Tirana lennujaama lähedal

Internet ja wi-fi

Wi-fi on kogu lennujaamas tasuta ja piiramatu.

Ärge viivitage füüsilise sim-kaardi ostmisega saabumisel. Hankige Albaania andmeside-e-sim-kaart kiiresti ja lihtsalt veebist. airalo.com.

Albaania ei kuulu ELi ja seetõttu peavad Euroopa sim-kaardi omanikud siin maksma rändlustariifi täies ulatuses.

Kauplused ja supermarketid

Saabuvate lendude saalis saab osta põhilisi toidukaupu ja eelpakendatud baguette'i käepärasest Conadi minimarketist, mis on avatud ööpäevaringselt.

Muidu on lennujaamas asuvate poodide valik väga kehv. Pärast turvakontrolli saab kasutada väga väikest tollimaksuvaba kauplust, juveelipoode ja raamatupoode.

Restoranid

Lennujaamas on piiratud arv restorane. Hinnad on oluliselt kõrgemad kui linnas tavaliselt.

Erandiks on KFC filiaal, mille leiate otse lennujaama peasissekäigu juures, kus hinnad on samad kui kõikjal mujal. Paljud restoranid, sealhulgas KFC, on avatud 24 tundi ööpäevas.

Pärast turvakontrolli on 3 kohvikut, üks restoran avalikus ruumis ja lihtsalt KFC. Kõigi söögikohtade loetelu leiate lennujaama veebilehelt.

Pagasihoidla

Tirana lennujaamas ei ole pagasihoidlat.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Saabuvate lendude saalis on kaks valuutavahetuspunkti, mille kursid on sarnased pankade või kesklinnas asuvate valuutavahetuspunktide kursidega.

Võite kasutada järgmiste pankade sularahaautomaate:

  • OTP Bank - väljavõtmistasu umbes 500 kõik
  • Raiffeisen - väljavõtmistasu umbes 600 kõik
  • TIA Bank - väljavõtmistasu umbes 400 kõik
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.