Transport Riia lennujaamast

Riia

Riia on lennujaamast kättesaadav tavapäraste ühistranspordibussidega, mille hinnad on tavapärased. Saadaval on ka taksod või autorendi teenused.

Odavad hotellid Riias

Buss 22

Bussiliin 22 sõidab Riia kesklinna, lõpetades Abrenes iela peatuses ja möödudes ka peast rongi- või bussijaamast. 90-minutiline pilet maksab 1,50 eur ja sellega saab pärast seda Riias ringi sõita.

Kõige kiiremini jõuate väikese ajaloolise keskuse juurde, kui väljute peatusest Grēcinieku iela.

Kesklinnast väljudes olge ettevaatlik, et ei satuks trollibussiliinile 22, mis ei sõida üldse lennujaama. Bussi- ja trollibussiliinide numbrid kattuvad Riias ebaloogiliselt.

Bussipileti saab osta bussipeatuse juures terminalist väljaspool asuvast Narvesseni ajalehepoest, automaadist või bussijuhilt, kus saab maksta kaardiga ja pilet maksab 1,81 eur bussi sisenemisel. Viimane võimalus on laadida alla üks mobiilirakendustest ja osta pilet selle kaudu.

Piletid kehtivad kogu Riia ühistranspordivõrgus bussides, trammides ja trollibussides.

Pilet tuleb märkida bussi sisenemisel.

Täieliku teabe saamiseks Riia ühistranspordi kohta ja peatuste vaheliste ühenduste leidmiseks külastage ametlikku veebisaiti: rigassatiksme.lv

Takso

Tavaline takso lennujaamast ajaloolisse kesklinna maksab umbes 15 eurot ja te peate võtma taksomeetri. Kui taksojuht keeldub arvestit sisse lülitamast, siis väljute ja valige teine sõiduk.

Taksod peatuvad kohe terminali ees bussipeatuse kõrval ja seal on alati mõned autod olemas.

Väga populaarne alternatiiv Riias on Bolt'i rakendus, mille kaudu auto lennujaamast kesklinna maksab sõltuvalt kellaajast 11 eur kuni 16 eur.

Autorent

Mitmel suurel rahvusvahelisel autorendifirmal on terminalis filiaal. Auto on parim transpordivahend Läti maapiirkondade avastamiseks või mere äärde sõitmiseks.

Nädalane rendihind varieerub sõltuvalt hooajast 120 eur ja 180 eur vahel.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.