Teenused Quito lennujaamas

Cathedral in Quito

Uuri, millised teenused ja rajatised on Quito lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja sisseoste teha?

Parimad hotellid Quitos

Internet ja wi-fi

Transiiditsoonis saate kasutada tasuta wifit. Kahjuks ei tööta wifi avalikus piirkonnas, mis on tüütu näiteks Uberi platvormi kaudu taksot tellides.

Tasuta wifit saab aga kasutada otse terminali vastas asuvas Quito lennujaama keskuse hoones, kus on mitu krüpteerimata võrguga restorani.

Quito lennujaamas ei ole palju mobiilsideoperaatorite müügipunkte. Hankige Ecuadorist kiiresti ja lihtsalt e-simi andmeside veebist. airalo.com.

Restoranid

Terminali üldkasutatavates ja transiidialadel on mitu suupistebaari ja restorani, mille hinnad on kuni 4-5 korda kõrgemad kui linnas. Tuntud ketid, nagu TGI Fridays, tegutsevad transiiditsoonis.

Saabuvate lendude saalis on väike suupistebaar. Lennujaama siseruumides asuvad restoranid on tavaliselt avatud nii väljuvate kui ka saabuvate lendude ajal.

Veidi odavamad söögikohad koos palju laiema restoranivalikuga leiab terminali väljapääsu vastas asuvas Quito Airport Center 'i hoones, kus on ka kiirtoidukohti, näiteks KFC (avatud ööpäevaringselt).

Kauplused ja supermarket

Kui restoranivõimalusi on lennujaamas ja Quito Airport Centeris rohkesti, siis poode on oluliselt vähem.

Lennujaama üldkasutataval alal traditsioonilisi kauplusi praktiliselt ei ole, pärast turvakontrolli kohtate peamiselt kohalikke suveniiripoode.

Toiduainete supermarketit ei ole lennujaamas ega selle läheduses.

Pagasihoidla

Pagasihoiuteenust lennujaamas pakub bag parking.

Filiaal asub Quito Airport Center'i hoones terminali vastas ja on avatud ööpäevaringselt. Tasu kogu päeva kestva hoiustamise eest on 8 usd. Ametlik teave: bagparkingquito.com/contact.

Sularahaautomaadid

Saabuvate lendude saalis on ka pangaautomaadid, mis aktsepteerivad tavalisi rahvusvahelisi kaarte. Kahjuks ei saa te vältida kohalikku tasu 4 usd väljavõtmise eest üheski neist.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.