Charles Bridge in Prague
Praha Vaclav Haveli lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Praha.

Praha lennujaama parkimine

Krystof Hajek ajakohastatud 1. 9. 2023

Kui sõidate Praha lennujaama autoga, vaadake hindu ja muud teavet selles jaotises.

Pikaajaline parkimine

Alates 33 eur nädalaks või vahemikus 36 eur ja 40 eur kõrghooajal suvel, parkige eraparklasse GO Parking umbes 5 minuti autosõidu kaugusel terminalist (teid viiakse lennujaama kohe pärast parkimist tasuta furgooniga). Broneerige internetis goparking.cz veebisaidi kaudu meie sooduskoodiga "CLC001".

Saate parkida otse lennujaama terminalide juures terminal 2 ees asuvas "A" Smart parklas ja terminal 1 ees asuvas "C" Comfort parklas. Smart pakub parkimist 36 eur nädalas, Comfort hinnaga 47 eur kui teete broneeringu internetis. Suvehooajal on hinnad jälle kõrgemad, Smart parkimine on aadressil 51 eur nädalas ja Comfort parkimine hinnaga 59 eur.

Lühiajaline parkimine

Otse terminalide 1 ja 2 ees on kuni 15-minutilised tasuta kiirparklad, kuid täiendava 15-minutilise parkimise eest saab maksta aadressil 4 eur ja isegi terve tunni eest aadressil 7 eur. Alates 1. juulist 2018 on tasuta parkimine piiratud 1x15 minutiga 24 tunni jooksul.

Kui teate, et jääte kauemaks kui 15 minutiks, peatuge "Economy" parklas B või C terminali 2 lähedal või Courtyard hotelli taga. Siin maksab üks tund 2 eur.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.