Transport Palermo lennujaamast

Palermo

Palermo lennujaam on värav reisimiseks Sitsiilia põhjaossa ning lisaks autolaenutusele saate kasutada transpordiks ka busse ja ronge.

Autorent

Kui Palermo lennujaam on teie lähtepunktiks Sitsiilias reisimiseks, on auto rentimine teie parim valik. Terminalis asuvad paljud suured rahvusvahelised ja väiksemad kohalikud autorendifirmad.

Nädalane rendihind jääb 150 eur ja 350 eur vahele, sõltuvalt auto suurusest ja hooajast.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Buss Palermosse

Bussifirma Prestia e Comande koostöös Terravisioniga sõidab lennujaamaterminali "Aeroporto Falcone Borsellino" ees asuvast bussipeatusest läbi linna Palermo Stazione F.S. lõppjaama.

Buss peatub teel ka ajaloolises keskuses. Kõigi peatuste kaarti leiate allpool. Võrreldes rongiga on busside eeliseks tihedam sagedus, sõidukid on mugavad ja konditsioneeritud ning enamasti sõidavad nad maanteel.

Teenused väljuvad iga 30 minuti tagant poole ja täis kell 5:00 kuni 00:30 lennujaama suunas ja kell 4:00 kuni 21:30 kesklinna suunas. Sõltuvalt peatusest kestab reis 25-50 minutit.

Pileteid saab osta 6 euro eest Ühe suuna pileteid saab osta internetis terravision.eu kaudu. Võite kasutada ka prestiaecomande.it veebisaiti, kuid selleks peate end registreerima ja ostuprotsess on veidi keerulisem kui terravision.eu kaudu.

Edasi-tagasi piletit müüakse 10 euroga ainult Prestia e Comande veebilehe kaudu, Terravision ei paku tagasisõidu soodustust. Pileteid saab osta ka kohapeal juhilt.

 • Sõiduhinnad: 6 eur (edasi-tagasi 10 eur)
 • Sõiduaeg - Palermo Centrale: 50 minutit.
 • Sagedus: 30 minutit
 • Esimene buss jaamast - 4:00
 • Viimane buss lennujaamast - 1:05

Osta pilet - Terravision.com

Rong Palermosse

Punta Raisi jaamast, mis asub kohe lennujaama terminalist väljas, sõidab iga poole tunni tagant rong Palermo Centrale jaama.

Rong väljub lennujaamast 5:15 kuni 00:25 ebakorrapärase intervalliga kaks korda tunnis. Palermo Centrale jaamas asuvasse lõppjaama jõudmine võtab aega 1 tund ja 5 minutit. Teel peatub rong veel 10 peatuses Palermos. Tagasi jõuab see kesklinnast ajavahemikus 4:00 kuni 22:11.

Pilet maksab 6,50 eurot ja seda saab osta internetis aadressil trenitalia. com või bussipeatuses asuvast automaadist sama hinnaga.

 • Sõiduhinnad: 6,50 eur (edasi-tagasi ilma allahindluseta)
 • Sõiduaeg - Palermo Centrale: 51 - 75 minutit (iga teine ühendus on kiirrong).
 • Sagedus: 14-48 minutit
 • Esimene rong Palermo Centrale'st - 4:00
 • Viimane rong lennujaamast - 0:25

Takso

Taksosõit Palermo kesklinna maksab 40 eur. Peatänavale maksad siis 45 eur. Hinnad on fikseeritud.

Bussid Marsala ja Mazara del Vallo suunas

Salemi bussid teenindavad umbes kord tunnis otse Sitsiilia läänepoolsetesse kuurortidesse Mazara del Vallo ja Marsala.

Viimane buss lennujaamast väljub kell 23.55, esimene Marsala buss kell 3.10, sõiduaeg umbes poolteist tundi.

 • Pileti hind Marsalasse: 9,60 eur.
 • Pileti hind Mazara del Valosse: 9,20 eur
 • Ametlik veebileht ja online-piletite müük: autoservizisalemi.it

Bussid Trapani lennujaama

Trapani lennujaama (TPS), mis on teine rahvusvaheline lennujaam Sitsiilias, teenindavad umbes 4 korda päevas otsebussid, mida opereerib Salemi. Kahjuks ei peatu need liinid kuskil teel, isegi mitte Trapani linnas.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.