Transfeer New Delhi lennujaamas

New Delhi

Delhi on India suurim lennujaam, mis koosneb kolmest erinevast terminalist. Üksikud hooned ei ole omavahel ühendatud.

Terminalid 2 ja 3 on siiski väga lähedal ja nende vahel saab 5 minutiga jalutada, samas kui terminal 1 asub lennujaama teisel poolel ja sinna pääseb tasuta lennujaama bussiga, mis sõidab ööpäevaringselt.

Parimad hotellid Delhi lennujaama lähedal

 • Terminal 1A: ainult IndiGo (välja arvatud lennunumbrid 2000-2999 ja 5000-5999) ja Spicejet (välja arvatud lennunumbrid 8000-8999) saabuvate lendude terminal.
 • Terminal 1C/1D: IndiGo (välja arvatud lennunumbrid 2000-2999 ja 5000-5999) ja Spicejet (välja arvatud lennunumbrid 8000-8999) väljuvate lendude terminal.
 • Terminal 2: Akasa Air, IndiGo (ainult lennunumbrid 2000-2999).
 • Terminal 3: Kõik teised lennuettevõtjad, IndiGo (ainult lennunumbrid 5000-5999), Spicejet (ainult lennunumbrid 8000-8999).

Lennujaam on suur, kuid lihtsa ja kaasaegse sisuga. Kõik terminalid on aastatel 2005-2023 põhjalikult renoveeritud ja vastavad kõikidele rahvusvahelistele standarditele.

Turvakontroll

Delhis läbite esimese turvakontrolli kohe, kui sisenete kõigisse terminalidesse väljastpoolt. Hoidke oma pass ja eriti pilet või pardakaart valmis, kas mobiil- või paberkandjal.

Tavapärane ooteaeg terminalidesse sisenemiseks on kuni 10 minutit.

Järgmine kontroll on klassikaline turvakontroll avaliku ja transiitala vahel, nagu te teate kõikidest maailma lennujaamadest.

Turvakontrolli järjekorrad kõikides terminalides võivad kesta kuni 45 minutit.

Kui aegsasti peaksin lennujaama saabuma?

Isegi kahekordse kontrolli (ja rahvusvaheliste lendude puhul täiendava passikontrolliga) on soovitatav Delhi lennujaama saabuda 3 tundi enne väljumist.

Transfeer lendude vahel

Delhi lennujaam on kogu Lõuna-Aasia suurim rahvusvaheliste ja riigisiseste lendude ümberistumispunkt. Delhi lennujaamas on ümberistumised selgelt tähistatud viitadega "transfer".

Rahvusvaheline ümberistumine

Rahvusvaheliste lendude ümberistumised (st saabumine Delhisse välismaalt ja väljumine mõnda teise rahvusvahelisse sihtkohta, nt Dubai -> Delhi -> Bangkok) toimuvad alati ainult terminalis 3.

Rahvusvaheliste ümberistumiste puhul ei pea te kunagi terminalide vahel liikuma.

Kui olete ostnud pileti koos ümberistumisega Delhis, on teie ümberistumine garanteeritud ja te ei pea üldse läbima immigratsiooni ega lahkuma transiittsoonist.

 • Pagas - kantakse automaatselt üle ja te ei pea selle pärast muretsema.
 • Viisa - te ei vaja ümberistumiseks India viisat, passikontrolli ei ole vaja teha

Riigisisene ümberistumine

Riigisiseste lennuliinide vahel ümberistumine võib juba olla keeruline, eriti kui reisite IndiGo või Spciejet lennufirmadega, mis tegutsevad terminalidest 1 ja 2.

Teised lennufirmad (nt Air India, Vistara, Air Asia) teenindavad kõiki oma rahvusvahelisi ja riigisiseseid lende terminalist 3.

Terminali ei vahetata

Te ei pea lahkuma transiitväljakust, kui te jätkate lendu ainult ühe terminali piires.

Kui teil on ümberistumine terminalis 1, toimuvad kõik saabumised eraldi hoones 1A, kust piki perrooni sõidavad bussid umbes iga 3-5 minuti tagant terminalidesse 1C/1D (sõiduaeg 5 minutit).

Terminali vahetamine

Kui te siiski vahetate terminali, peate alati lahkuma transiitväljakust ja minema täielikult väljapoole lennujaama hoonet.

Kõikide terminalide vahel sõidab tasuta lennujaamabuss. Väljas olles järgige viitasid "shuttle bus".

Buss sõidab iga 20 minuti tagant 24 tundi päevas.

 • Terminal 2 <-> Terminal 1: 25 minutit
 • Terminal 3 <-> Terminal 1: 25 minutit
 • Terminal 2 <-> Terminal 3: 3 minutit jalgsi kõnniteel.

Ametlikku teavet terminalidevahelise bussi kohta leiate lennujaama veebilehelt: newdelhiairport.in/inter-terminal-transports.

Transfeer rahvusvaheliselt lennult riigisisesele lennule

Kui reisite ühe broneeringuga rahvusvahelisest sihtkohast ja jätkate Delhist teise India sihtkohta, peate alati lahkuma transiiditsoonist.

Kui peate vahetama terminali, on protsess sama, mis puhtalt riigisisese ümberistumise puhul, vt eespool.

 • Pagas - te peate alati oma pagasi kätte saama ja registreerima selle uuesti spetsiaalses check-in-punktis, millel on märge "Transfeer".
 • Immigratsioon - te läbite Delhi lennujaamas immigratsioonipunkti.

Ümberistumine riigisiseselt lennult rahvusvahelisele lennule

Kui reisite ühe broneeringuga India sihtkohast Delhi kaudu rahvusvahelisse sihtkohta, peate alati väljuma transiiditsoonist.

Kui peate vahetama terminali, on protsess sama, mis puhtalt riigisisese ümberistumise puhul, vt eespool.

 • Pagas - te ei võta seda ümberistumisel vastu, see antakse üles lähtekohast lõppsihtkohta.
 • Immigratsioon - te läbite immigratsiooni ainult Delhi lennujaamas.
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.