Hotellid New Delhi lennujaama läheduses

New Delhi

Leia parim lennueelne või -järgne majutus Delhi lennujaama lähedal.

Erinevatest portaalidest otsides pöörake tähelepanu majutuse tegelikule asukohale. Paljud hotellikaardid portaalides nagu booking.com või agoda.com ei näita korrektselt hotelle otse terminalide juures, kuigi tegelikult asuvad mõned majutusasutused lennujaamast rohkem kui 5 km kaugusel.

Allpool on loetletud hotellid, mis asuvad tegelikult otse Delhi lennujaama kõrval.

Terminali juures asuvad hotellid

Kui teil on pikk rahvusvaheline ümberistumine Delhis ja te ei soovi India viisat korraldada, kasutage transiidihotelli Holiday Inn Express Terminal 3 **** teenuseid. See asub kohe terminali 3 transiitala sees, väljumisvärava 15 lähedal.

AeroCity hotellid

Lennujaama lähedal asub inimtekkeline linn Aerocity, kus asub ka samanimeline metroojaam lennujaama kiirliinil.

Aerocitys asuvad peamiselt rahvusvaheliste ettevõtete suured hotellid. Mõned hotellid pakuvad eratransfeere terminalidesse hinnaga alates 500 inr kuni 1 000 inr.

Märksa odavam on AeroCityst metrooga terminalidesse 2/3 jõuda (20 inr) ja terminalini 1 spetsiaalse bussiga (40 inr). Jaamast hotellideni on 5-10-minutiline jalutuskäik läbi moodsa ja puhta naabruskonna.

  • Sõiduaeg metrooga terminalidesse 2/3 - 5 minutit.
  • Reisiaeg bussiga terminalini 1 - 10 minutit

Loetleme hotelle alates kõige odavamast (alates 80 eur kuni kõige kallimateni alates 250 eur öö kohta).

Odavad hotellid läheduses

Väga odavad, kuid küsitava kvaliteediga on hotellid kõrvalasuvas Mahipalpuri linnaosas, mis asub Aerocityst üle tee.

Peate arvestama tüüpiliselt India teenuste osutamisega. Pealtnäha kenad ja puhtad toad, kuid sellised detailid nagu lekkiv kuum vesi, hallitus duššides või määrdunud voodipesu on päevakorras. Teisest küljest maksate siinse toa eest alates umbes 15 eur öö eest.

 
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.