Transport Napoli lennujaamast

Naples - Pompeii

Lennujaama ei ole raudtee- ega metrooühendust, kuid sinna pääseb avalike ja linnadevaheliste bussiliinidega.

Buss Napolile

Kesklinna pääseb otse terminalist spetsiaalse lennujaamabussiga. Veidi odavamalt ja ühe ümberistumisega pääseb kesklinna lähedalasuvalt peatänavalt.

Alibus

Kesklinna (pearaudteejaama) ja sadamasse sõidab otse Alibusi liin.

90-minutilise ümberistumise pilet, mis kehtib ka muudes Napoli ühistranspordiliikluses, maksab 5 eurot, kui see ostetakse bussis juhilt või ajalehepoest (lennujaamas saab seda osta näiteks Sun Store'ist). Pileti saab osta ka internetist aadressil terravision. eu või Unico Campania mobiilirakendusest (saadaval Google Play / App Store'is), mis sobib suurepäraselt Campania piirkonnas reisimiseks.

  • Hinnad - 5 eur / 90 minutit (transfeer)
  • Sagedus - 20 minutit
  • Sõiduaeg - 15 minutit kuni peajaama, 25 minutit kuni sadamasse.
  • Esimene ühendus keskusest - 5:40
  • Viimane ühendus lennujaamast - 0:00

Ametlikku teavet saab transpordiettevõtte kodulehelt anm.it.

Osta pilet - Terravision.com

Liinid C68 ja 180

Väikest kokkuhoidu saab teha, kui kõndida terminalist umbes 150 meetrit kuni peatuse "Ruffo di Calabria - Carbone" juurde (marsruudi kaart terminalist: en.mapy.cz), kust sõidavad bussid C68 ja 180 Napoli äärelinna. Seda saab aga kasutada ka ümberistumiseks teisele liinile. Pilet ühekordseks otseliinisõiduks maksab 1,20 eur, 90-minutiline ümberistumine 1,70 eur ja terve päeva pilet 4,20 eur.

Takso

Eriti esimestel hommikustel väljumistel ei saa ühistranspordiga sõita, nii et takso on sinu ainus võimalus. Taksohinnad lennujaama/väljakult on fikseeritud ja neid saab alla laadida lennujaama veebilehelt. Kesklinnast peajaama pääsemiseks maksad umbes 30 eur, sadamasse sõitmiseks umbes 35 eur.

Napolis ei tööta ei Bolt ega Uber.

Autorent

Kui soovite kohe lennujaamast alustada reisimist Campanias, oleks kõige parem kasutada autorendifirmasid otse lennujaamas. Hinnad on üsna kõrged ja suvehooajal maksad nädalase rendi eest umbes 440 eur.

Bussid ümbruskonda

Lennujaamast sõidavad bussid otse lähedalasuvatesse sihtkohtadesse:

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.