Transfeer München lennujaamas

München

Müncheni lennujaam on suur, kuid selge ja kompaktne. See on jagatud 2 terminaliks vastavalt lennuettevõtjatele, mitte vastavalt Schengeni või mitte-Schengeni riikidesse suunduvatele lendudele.

Kaks terminali on tihedalt eraldatud Müncheni lennujaama keskuse kaubanduspiirkonna ja maa-aluse raudteejaamaga.

Odavad hotellid Müncheni lennujaama lähedal

Terminali selge paigutus ja viitade tõttu on võimatu ära eksida. Uuri lihtsalt eelnevalt välja, millisest terminalist sa väljuma hakkad, vt üksikasju allpool. Isegi kui satute valesse hoonesse, on kaks terminali omavahel ühendatud ja te saate 10 minutiga ühest teise jalutada.

Konkreetne terminal on alati teie piletile märgitud, kuid lihtsuse huvides loetleme kõige olulisemad lennufirmad ja selle, millisest terminalist nad Frankfurdis lendavad:

  • Terminal 1: Eurowings, Air Europa, Air France, American Airlines, British Airways, Condor, Delta, easyJet, Iberia, KLM, Qatar Airways, TUIfly, Turkish Airlines.
  • Terminal 2: Lufthansa, Air Canada, Etihad Airways, Oman Air, SAS, Singapore Airlines, Swiss, TAP, United.

Lennufirmade täieliku jaotuse leiate lennujaama veebilehelt: munich-airport.com/airlines.

Terminal 2 on veel üks eraldi hoone keset perrooni, mis on ligipääsetav ainult reisijatele. Siin asuvad väljumisväravad K ja L, kuhu pääseb peahoonest 3 minutiga tasuta automaatse metroorongiga, mis sõidab umbes iga 3-5 minuti tagant.

Ümberistumine lendude vahel

Müncheni lennujaama on traditsiooniliselt hinnatud üheks kõige meeldivamaks lennujaamaks jätkulendude jaoks. Lennujaama veebisait annab selge juhendi jätkulendude kohta: munich-airport.com/connecting-flights

Terminalid on suured, kuid väga lihtsad ja selgelt paigutatud, nii et 30 minutist piisab rutiinseks ümberistumiseks. Ümberistumine toimub peaaegu alati ühes terminalis, enamasti terminalis 2.

Turvalisus ja passikontroll

Kas peate Müncheni lennujaamas ümberistumisel läbima passikontrolli ja - või turvakontrolli? See sõltub sellest, kust ja kuhu te lendate!

  • schengen -> schengen: Kontrollpunkt puudub
  • schengen -> non-schengen: passikontroll
  • non-schengen -> schengen: Passi- ja turvakontroll
  • non-schengen -> non-schengen: turvakontroll

Ümberistumine terminalide vahel

Kuigi jätkulennud toimuvad tavaliselt ühe terminali piires, pakub lennujaam tasuta bussiliini, mis sõidab perroonil 1. ja 2. terminali vahel.

Kui te ei pea oma pagasit uuesti registreerima, ei pea te terminalide vahel ümberistumisel transiitväljakult lahkuma.

Buss sõidab iga 10 minuti järel ajavahemikus 06:00-23:00 ja peatub järgmistes kohtades:

  • Terminal 1 (Schengen) - väljumisväravate A28 ja D08 juures.
  • Terminal 1 (mitte-Schengen) - väljumisvärava C08 juures.
  • Terminal 2 (Schengen) - väljumisvärava G83 juures.
  • Terminal 2 (mitte-Schengen) - väljumisvärava H15 juures.

Lennujaama kaart

Müncheni lennujaama ametlikku terminali kaarti saate vaadata munich-airport. de veebisaidil, samuti on saadaval alla laetavad kaardid .pdf-formaadis.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.