München lennujaama parkimine

München

Kus on parim koht Müncheni lennujaamas parkimiseks? Millised on parkimise hinnad lennujaamas ja ümbruskonna eraparklates?

Pikaajaline parkimine

Economy Parking North P51 pakub kõige madalamaid hindu parkimiseks otse lennujaamas. Lennujaama veebisaidil internetis broneerides saate maksta nädalas alates 49 eur. Mida varem te parkimise broneerite, seda odavam on see. Tavaline hind viimase hetke broneeringute puhul on vahemikus 70 kuni 90 eur nädalas.

Parkimispilet on ühtlasi piletiks bussile või rongile 635, mis viib teid iga 20 minuti tagant terminali (sõit kestab 6 minutit). Alati tasub vaadata lennujaama veebilehte, sest seal on aeg-ajalt eripakkumisi, mis erandkorras langevad umbes 40 eur nädalas.

Parkimine otse terminalides maksab umbes 150 eur nädalas.

Odavaim parkimine otse terminalide juures (5 minuti jalutuskäigu kaugusel) maksab alates 70 eur umbes kuu aja jooksul.

Traditsiooniliselt on lennujaama ümbruses palju eraparklaid, mille kaudu saab terminalini tasuta bussiteenust kasutada. Erinevaid pakkumisi saate võrrelda järgmistel veebilehtedel parken-airport.de või parkplatzvergleich.de. Madalaim hind, mida saate iganädalase parkimise eest, on tavaliselt umbes 59 eur.

Alternatiiviks on valveta tasuta seaduslik parkimine ümbritsevate külade elamurajoonides, kuid ühistransport nendest küladest on sageli väga pikk ja keeruline.

Lühiajaline parkimine

Lühiajaline parkimine on tasuta 5 minutit otse terminalide ees asuvas "Kiss and fly" tsoonis või 10 minutit "Kiss and ride" tsoonis.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.