Transfeer Montreal Pierre Elliott Trudeau lennujaamas

Montreal

Montreali lennujaamas on üks üsna suur, hästi korraldatud terminal, mis on jagatud riigisiseste, rahvusvaheliste ja USA lendude vahel.

Siiski asub kõik ühes hoones ja vahemaad sektsioonide vahel on lühikesed (10-minutilise jalutuskäigu kaugusel).

Broneeri hotell YUL-i lennujaama lähedal

Immigratsioon ja turvakontroll

Montreali lennujaamas on tõhusad turva- ja immigratsioonikontrollid.

Turvakontrollipunktides on tavaliselt kuni 20-minutilised järjekorrad ning saabumisel toimuv immigratsioonikontroll on suures osas automatiseeritud ja võtab tavaliselt 10-20 minutit.

Praeguseid järjekordade aegu saab vaadata lennujaama ametlikul veebisaidil: admtl.com/estimated-wait-time.

Ümberistumine lendude vahel

Montreali lennujaam on transfeeride osas veidi sõbralikum kui suurem Toronto lennujaam. Sa ei pea kunagi hoonet vahetama, sest Montreali lennujaamas on ainult üks terminal.

Kas ma pean pagasi kättesaamiseks läbima immigratsiooni?

Kanada lennujaamades on erinevalt USA lennujaamadest eraldi transiitala.

Kui te vahetate Montrealis ühe broneeringuga lennukit, kontrollib teie lennufirma tõenäoliselt teie pagasi lõplikku sihtkohta läbi, nii et te ei pea üldse Kanadasse sisenema - te jääte transiittsooni.

Loomulikult kehtib see ainult siis, kui te vahetate ümberistumist rahvusvaheliselt lennult rahvusvahelisele lennule. Kui te istute ümber Kanada siselennule, peate läbima immigratsiooniprogrammi. Lennufirma võib siiski saata teie pagasi lõppsihtkohta, see on alati iga juhtumi puhul eraldi.

Te peate alati oma pagasi kätte võtma ja selle uuesti registreerima, kui te vahetate rahvusvaheliselt lennult riigisisese lennu vastu.

Toronto lennujaamas on olemas USA sisserände eelkontrollpunkt, nii et kui te jätkate Torontos ümberistumist USAsse suunduvale lennule, ei pea te USAsse saabudes läbima sisserände kontrolli.

Kas mul on vaja eTA-d?

Isegi kui te ainult vahetate ümberistumist rahvusvaheliselt lennult rahvusvahelisele lennule, peate Kanadasse sisenemiseks hankima eTA. Seda saab teha mugavalt internetis, tasu eest 7 cad.

Täieliku ümberistumisprotseduuri leiate lennujaama veebilehelt: admtl.com/connecting-flights.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.