Transport Milano Bergamo lennujaamast

Bergamo

Bergamo lennujaama sõidab ainult bussiliiklus, kusjuures Milanosse sõidavad suured bussid ja Bergamosse üks linnaliinibuss. Rongiliiklus lennujaama puudub.

Buss Milano kesklinna

Lennujaamast Milano Centrale raudteejaama väljuvad otsebussid vähemalt iga poole tunni tagant, et teenindada kõiki reisijaid saabumisel. Valida saab mitmete vedajate vahel, millest suurim on Terravision.

Piletihinnad on kõigil vedajatel samad ja kõige odavamad, kui osta piletid internetist: 10 eur ühe suuna sõitmiseks, 18 eur osta edasi-tagasi pilet.

  • Sõiduaeg Milano Centrale'sse: 60 minutit
  • Sagedus: 5-15 minutit
  • Sõiduhinnad: 10 eur Ühe suuna / 18 eur edasi-tagasi

Osta pilet - Terravision.com

Kui te ei osta pileteid internetist, ostke need enne bussi sisenemist juhilt. Vältige piletite ostmist saabuvate lendude saalis asuvast kioskist, sest siis olete seotud ühe konkreetse ettevõttega ja jääte ilma võimalikust kiiremast reisist mõne teise ettevõtte varasema bussiga. Piletid on kõigi kolme ettevõtte puhul sama hinnaga. Teel lennujaama saab siis pileteid osta müüjalt otse bussipeatustes peajaama (Piazza Luigi di Savoia) lähedal.

Teised bussifirmad on Flixbus või Autostradale.

Viimased bussid lennujaamast 0:40
Terravision
1:00
Flixbus
1:10
Terravision
1:30
Autostradale
1:40
Flixbus
1:50
Terravision
Esimesed bussid lennujaama 3:30
Terravision
3:50
Flixbus
4:00
Terravision
4:10
Autostradale
4:20
Flixbus
4:30
Terravision

Buss Bergamosse

Bussiliin 1 viib teid iga 20 minuti tagant Bergamo kesklinna, raudteejaama või Città Alta ajaloolisse keskusesse. Sõiduplaani leiate veebilehelt: atb.bergamo.it.

Pileteid saab osta otse bussipeatuses või bussi sees olevatest automaatidest. Pileteid saab osta ka ATB mobiilirakenduse kaudu. Piletihind on järgmine, pilet tuleb osta 3 tsooni jaoks:

  • 90 minuti eest 3 eur,
  • 24 tunni eest 8,50 eur,
  • 72 tunni eest 14,50 eur.

Märgistage piletid pärast pardaleminekut ainult esimesel sõidul, pärast seda neid enam ei märgita ja need kehtivad ka köisraudteel.

Bussiliin 1 väljub peatuses number 1 otse saabumishalli ees. Kõik lennujaamast väljuvad liinid sõidavad jaama ja Città Alta kesklinna.

Lennujaama sõites kontrollige siiski hoolikalt bussimärke. Lennujaama jõuavad ainult liinil 1 sõitvad b ussid, mitte aga liinid 1A, 1B või 1C. Sõiduplaanis on kõik lennujaama suunduvad liinid tähistatud väikese lennukipiktogrammiga.

Buss Garda järvele

Kõige kiiremat ja odavamat ühendust Garda järve, täpsemalt Peschiera del Garda linna, pakuvad Flixbusi bussid. Ühe suuna pilet maksab alates 13 eur, sõit kestab 65 minutit, kuid seni sõidavad bussid ainult 3 korda päevas.

Tihedamaid ühendusi pakuvad Trenitalia rongid, mis väljuvad Bergamo kesklinnast iga tunni tagant. Kord ümberistumine teel Garda järvele ja sõit võtab poolteist tundi, kui lisada bussisõit lennujaamast jaama, siis arvestage umbes 2 ja veerand tundi sõitu. Odavaimad edasi-tagasi piletid Bergamost maksavad 18,40 eur.

Malpensa lennujaama

Transfeer Bergamo lennujaamast Malpensa lennujaama (nii 1. kui ka 2. terminal) on võimalik teha alla 2 tunni. Tegelikult on lennujaamade vahel otsene Flixbusi bussiliiklus hinnaga 20 eur ühes suunas. See väljub siiski ainult 6-8 korda päevas perroonilt 3.

Sagedasem ühendus kulgeb läbi Milano kesklinna, võttes bussi keskraudteejaama ja ümberistumisega Malpensa Expressi, mis sõidab iga poole tunni tagant. Te maksate 8 eur Bergamost Milano kesklinna sõitva bussi eest ja 13 eur rongiga Milanost Malpensa rongile. Kogu sõiduaeg on umbes 150 minutit. Jaamas saate ümber istuda ka odavamatele väga tiheda liiklusega bussidele (10 eur), kuid need sõidavad aeglasemalt ja seega on kogu sõiduaeg umbes 3 tundi.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.