Transfeer Milano Bergamo lennujaamas

Bergamo

Kõigi lendude jaoks on ainult üks terminal . Saabumis- ja turvakontrollilauad asuvad esimesel korrusel. Esimene väljumiskorrus on ainult reisijatele.

Tipptundidel (eriti varahommikul ja pärastlõunal) on turvakontrolli järjekorrad sageli kuni 45 minutit pikad.

Terminali allalaaditavad kaardid on leitavad lennujaama ametlikul veebisaidil: milanbergamoairport.it/en/maps.

Odavad hotellid Bergamo lennujaama lähedal

Transfeer lendude vahel

Kuigi te ei tee Bergamo lennujaamas ametlikku ümberistumist, armastavad kogenud reisijad kombineerida odavlennufirmade lende ning kuna Bergamost on palju ümberistumisi üle Euroopa, on see lennujaam oluline ümberistumispaik.

Kui reisite ainult käsipagasiga, ei pea te Schengeni alal ümberistumisel transiiditsoonist lahkuma. Kasutage eskalaatreid või treppe pagasiruumist esimesele korrusele (väravad A, B). Kui teil on ümberistumine registreeritud pagasiga või kui vähemalt üks teie lendudest toimub väljaspool Schengeni ala, peate alati välja tulema ja uuesti läbi turvakontrolli minema.

Soovitame mugava ümberistumise jaoks varuda vähemalt 3,5 tundi.

Pikemate transfeeride puhul on soovitatav teha lühike väljasõit Città Alta ajaloolisse kesklinna (tuntud ka kui vanalinn või ülemlinn) või külastada Orio al Serio kaubanduskeskust. Kaubanduskeskus asub kohe lennujaama vastas ja on ühendatud kiirtee all kulgeva allasõiduteega.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.