Transfeer Mauritius Seewoosagur Ramgoolam lennujaamas

Mauritius

Mauritiuse lennujaamas on ainult üks terminal, mis on ühine kõikidele lendudele. Hoone on kaasaegne ja avar ning pärast turvakontrolli on palju istekohti.

Kõikide rahvusvaheliste lendude registreerimislauad asuvad 1. korrusel, nagu ka rahvusvaheline turvakontrollpunkt.

Rodriguesi saarele suunduvate lendude registreerimine toimub väljastpoolt vaadatuna esimesel korrusel, saabuvate lendude saalist vasakul.

Vaadake Mauritiuse hotellide hindu

Lennujaama kaart

Kogu lennujaama ja iga terminali interaktiivne kaart on leitav lennujaama ametlikul veebisaidil: mauritius-airport.atol.aero/map.

Transfeer lendude vahel

Kuna lennujaama teenindab vaid üks väike ja väga selge terminal, on ümberistumine lendude vahel lihtne ja kiire.

Lennud Rodrigues'ile

Enamik ümberistujaid lendab rahvusvahelisest sihtkohast Rodriguesi saarele.

Kui teil on mõlemad lennud ostetud sama broneeringuga, ei pea te transiitväljakust välja minema. Saabumisel peate läbima passikontrolli. Pagas suunatakse mõnel juhul automaatselt tagasi, veenduge alati enne Mauritiusele lendamist.

Pärast passikontrolli järgige märke "Siseriiklikud ühendused", mis viivad teid spetsiaalsesse transiidi turvakontrolli. Pärast seda leiate end väljumisväravast 20, mis on ette nähtud Rodrigues'ile suunduvatele lendudele.

Kui te aga lendate Rodrigues'ilt rahvusvahelisse sihtkohta, siis läbite taas kõigepealt passikontrolli ja liigute spetsiaalset koridori mööda rahvusvahelisse turvakontrollipunktini.

Rahvusvaheline ümberistumine

Isegi kui te vahetate ümberistumist kahe rahvusvahelise lennu vahel, peate läbima passi- ja turvakontrolli. Seega sisenete ametlikult Mauritiusele ja kui te ei ole pärit viisavabast riigist, peate hankima viisa.

Mauritius lubab siiski enamikus maailma riikides viisavabalt reisida.

Passikontrollis on eraldi järjekord ümberistujate jaoks, nii et te ei pea ootama kauem kui 30 minutit.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.